oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Tradiční cache Obtížnost: 2.5 z 5.0 Terén: 2.5 z 5.0 Sifrova stola založil Gibi a spol

Velikost: Normální
Status: Připravena k hledání
Ukryto: 18.01.2007
Vytvořeno: 18.01.2007
Poslední úprava: 02.04.2007
waypoint: OZ008D
8 nalezeno
0 nenalezeno
14 komentářů
2 sleduje
5271 návštěv

Česká Republika
Souřadnice se zobrazí po přihlášení.
Popis   CS  

Šifrovka je umela jeskyne v oblasti, kde kdysi byvaly velke lomy na bridlici.Jeskyne je malá, dá se projít celá, není nebezpecná.

 V soucasné dobe je obydlena netopyry.

http://sternbersko.mikroregion.cz/region/cyklo3.htm

hledejte pod odkazem Domašov nad Bystricí

http://www.fa.vutbr.cz/studenti/krata/dvorce/dvorce.htm

Dostanete se k ni po cervene znacce, kterou potkate mezi vesnicemi Véska a Jívová. Mužete jit ale take z druhe strany, a to z Belkovickeho udoli. Každopádně si vemte dobré boty, je tu všude břidlice. Keš je umístěna mimo jeskyni.Je tu horší signál, použijte fotohint

Obrázky     
hint
hint
 

Záznamy   nalezeno 8x nenalezeno 0x 14x     [Zobrazit všechny logy]

30.05.2009 lucik94941 Nalezl cache
Po delším hledání, a mírném blouzení jsme keš ůspěšně našli, dokonce jsme se do Šifrovkyza 2 týdny vrátili a celou prozkoumali. Děkuju za pěkný keš :)
07.06.2007 Radek xrv Nalezl cache
*176*
300m pred cílem mi došli baterky v GPS. Takže jsem se snažil držet smer a odhadovat vzdálenost. Strašná cesta dolu mezi smrcky, mokrou trávou do pul pasu mokrej, v jedné ruce baterku v druhé mrtvou GPSku no hruza ale našel a stálo to zato. Stola moooc krásná Díky! Díky!
TNLN
13.05.2007 MilanoXTeam Nalezl cache
Perfektní keška, díky za dobrodružství na zajímavém míste. Spolu s HappyHorseteamem a Misnanama jsem si udelali i prohlídku jeskyne. Cestu dolu jsme si dali primo za sipkou z Horni Boudy - docela adrealin (hlavne s detma). Nahoru už jsme funeli poctive po cervené.
Dík
12.05.2007 Bellows Nalezl cache
Dneska rano bylo krasne pocasi, tak jsme vyrazili. Nesli jsme po "cervene", takze jsme dosli uplne z jine strany. Na miste se na nas dival uplne rozrypany parez. Uz tady hledalo vic lidi. Ja hledal, kde ze je ta jeskyne, ale zadnou jsme nevidel. Tak prisel na radu hint a dukladnejsi precteni listingu. Dole jsem videl nejakou sterkovou cestu a podle mapy tam nekde mela byt cervena cesta. Zamereni v tom lese je vzdycky problemove. Nakonec nasli. Ja sam jsem pak vlezl do stoly, ale daleko nedosel. Baterka nechtela moc svitit, skoda . Po prochazce navsteva na bazene v Bohunovicich. Diky
IN: Polsky Grosz OUT: Krtek

 [Zobrazit všechny logy]
Výpočet stránky: 0.008 sec
Generování stránky: 0.002 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek