oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

kvíz Obtížnost: 1.5 z 5.0 Terén: 2.0 z 5.0 Pohádková založil eyelet

Velikost: Normální
Časová náročnost: 1:00 h  Délka: 4.00 km
Status: Připravena k hledání
Ukryto: 15.04.2010
Vytvořeno: 15.04.2010
Poslední úprava: 15.04.2010
waypoint: OZ018C
2 nalezeno
0 nenalezeno
0 komentářů
0 sleduje
6189 návštěv

Česká Republika
Souřadnice se zobrazí po přihlášení.
Popis   CS  

Cache na úvodních souradnicích samozrejme nehledejte!


Mysterka i keš vznikla zejména pro děti kešujících rodičů, ale rádi přivítáme i dospěláky :-). K souradnicím se snadno proluštíte odpovězením na níže uvedené otázky a výpočtem jednoduchého vzorečku.Na obrázku je hrdina známé trilogie pro děti, kterou napsal Nikolaj Nosov. Náš hrdina zde vypráví své sny kamarádce Knoflence. Počet písmen hrdinova jména v prvním pádě = A


Na obrázku je kuře ze známého večerníčku. Počet písmen jeho jména v prvním pádě = BNa obrázku je opět známá postavička z večerníčku. Počet písmen jména v prvním pádě = CNa obrázku je rodina loupežníka Rumcajse. Počet písmen jména jeho synka v prvním pádě = DPočet písmen jména maxipsa na obrázku v prvním pádě = ENa obrázku jsou další postavičky z večerníčku. Počet písmen jména holčičky v prvním pádě = F. Počet písmen jména pejska = GTed už jen trochu počítaní a hurá pro poklad.Těm nejmenším s tím rodiče určitě pomůžou :-)

50°0F.F(A+1)(B-D)

015°4(C-E).G(B-F)(A-5)


Záznamy   nalezeno 2x nenalezeno 0x 0x   

04.01.2012 Roman-tik Nalezl cache
Zvláštní pocit - přijít na kešku, kde nikdo rok a půl nebyl. Spočítáno již loni na vánoční svátky, letos jsem si došel pro FTFTY. Díky za keš (krásu místa těžko soudit, už byla tma).
09.06.2010 kladina Nalezl cache

Pohadkovou jsem mel vylustenou uz nejaky patek (jeste kdyz byla na GC.COM), a dnes svete div se, jsem dostal zakazku primo na jejim umisteni. Takze jsem si nejdriv nalezl krabicku a pak jsem si prosel les.

S lustenim museli deti pomoci, nejak mi nemohla naskočit jedna postavicka (G). Na druhou stranu postavicku B jsem si pamatoval naprosto presne.

Diky za poklad z mist, kde to dobre znam.

Výpočet stránky: 0.004 sec
Generování stránky: 0.002 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek