oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Tradiční cache Obtížnost: 2.0 z 5.0 Terén: 2.0 z 5.0 06 - Michael Jackson zfalsoval vlastni smrt? založil ice-cream_licker

Velikost: Mikro
Status: Připravena k hledání
Ukryto: 03.05.2010
Vytvořeno: 23.05.2010
Poslední úprava: 23.05.2010
waypoint: OZ019A
Naleznete také na: geocaching.com

10 nalezeno
2 nenalezeno
0 komentářů
0 sleduje
8611 návštěv

Česká Republika
Souřadnice se zobrazí po přihlášení.
Popis   CS  

NEW YORK, NY - Zfalšoval král popu svou vlastní smrt? 

 V roce 1994 vydání magazinu Weekly World News predpovedelo, že superstar Michael Jackson bude mít tak zlomené srdce tím, do jakých potíží se jeho život dostane, že zfalšuje svou vlastní smrt - Stejne jako Elvis!

 

 

"Michael Jackson, stejne jako Elvis, je unavenživotem, kterým žije a chtel by zacít nanovo," ríkásvetove renomovaný psycholog a metapsychic doktor Andy Reiss.

"Cesta hvezdy vyhasla Michaelovi  vNeverlandu. Samozrejme tam taky byla obrovská šance, žemohl skoncit ve vezení, pokud by byl usvedcen ze zneužívánídetí."

"Jediné možné východisko jak se dostat zproblému, ve kterých uvíznul, by byla jeho vlastní smrt, ostríhatsi vlasy a žít v ústraní," ríká doktor Reiss, který sespecializuje na predpovedi celebrit.

Doktor Reiss predpovídal, že "ten vrukavicích" se bude snažit uniknout své pekelné existenci"zemrením" v Neverlandu.

"Zastírací historka bude, že MichaelJackson dostal infarkt, zatímco jezdil na svém "Ruském kole".Jacksonovy ostatky budou zpopelneny a jeho popel bude roptýlen napozemky jeho panství," vysvetluje doktor Reiss.

"Jediná možná šance jak zacít novýživot, je ukoncit tu grotesku, kterou Michael doted žil.Tenhle trik se naucil od Elvise."

Nápověda  

briza, kameny

Obrázky     
hint 06
hint 06
 

Záznamy   nalezeno 10x nenalezeno 2x 0x     [Zobrazit všechny logy]

15.01.2015 RMH Lysec nenalezl cache
Dneska nadesel cas k odlovu dalsi casti teto archivni serie.Cast jsem odlovil v lete,ale pak jsem si rekl,ze kvuli huste vegetaci bude lepsi pokracovat v jinem obdobi.No,tenhle plan tak uplne nevysel.Ty vsudepritomny zeleny ostnaty draty zustali stejny,aspon koprivy nejsou.Chvilema jsem nevedel,jestli jdu jeste lesem,nebo snad rybnikem?

Jestli je Majkl nazivu,nebo ne,to netusim.Ani netusim,jestli tahle keska zemrela pod silou celisti divocaka,nebo zije dal nekde v nedalekem okoli.Strom z fotohintu z GC.com jsem identifikoval,i nektere kameny kolem neho,ale krabicku jsem neobjevil.Hledal jsem tam prez pul hodiny...Diky za peknou serii
01.11.2014 jurda007 nenalezl cache
ne
01.04.2013 bart.etc Nalezl cache
Dnes jsem se po krátké době vrátil k odlovu této série a výsledky jsou všelijaké. Tuto jsem po chvíli nalezl, ale kvalita je bohužel bídná, díky za keš.
26.05.2012 Tiskar94 Nalezl cache
Nalezeno.
 [Zobrazit všechny logy]
Výpočet stránky: 0.006 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek