oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Tradiční cache Obtížnost: 2.0 z 5.0 Terén: 2.0 z 5.0 09 - Zmizeli v mimoprostoru založil ice-cream_licker

Velikost: Mikro
Status: Připravena k hledání
Ukryto: 03.05.2010
Vytvořeno: 23.05.2010
Poslední úprava: 23.05.2010
waypoint: OZ019D
Naleznete také na: geocaching.com

9 nalezeno
1 nenalezeno
0 komentářů
0 sleduje
5805 návštěv

Česká Republika
Souřadnice se zobrazí po přihlášení.
Popis   CS  

Pred více než ctyriceti lety se v kalifornské rezervaciAngeles National Park ztratilo nekolik detí. Je ale vubecmožné, aby clovek zmizel a nezustala po nem jediná stopa?Moderní fyzika pripouští, že za hranicí našehosveta existují paralelní vesmíry, do kterých se za urcitýchpodmínek mohou lidé skutecne propadnout.
Sérii tragédií odstartovalo 5. srpna 1956 podivné zmizení dvoustudentu. Naposledy byli Donald Lee Baker a Brenda Howellová videniv blízkosti mohutné skály, zvané podle bizarního tvaru Devil´s Gate(Dáblova brána).
O pár mesícu pozdeji, 23. dubna 1957, se na stejném míste ztratilosmiletý Tommy Bowman. Chlapec byl na procházce v rezervaci sesvými rodici a príbuznými. Na ceste s mnoha zákrutami zahnul za roha už ho nikdo více nespatril. Rozsáhlá policejní akce bylaneúspešná. Po díteti jako by se slehla zem. Stali se mladílidé obetí nejakého perverzního vraha?
Volání o pomoc
K neobjasneným zmizením záhy pribyl další, ještezáhadnejší prípad. V blízkosti Dáblovy brány se 7. srpna1959 ztratil devítiletý Francis Elliot. Byl zde se svými rodici navýlete, a když se schoval za malou skalku, nikdonetušil, že to je naposledy, co ho videliživého.
Matka s otcem zacali pohrešovaného syna hledat. K jejichúdivu se jim ozval chlapcuv hlas. Znel jakoby prímo ze vzduchu,nikoho ale nebylo videt. Presto bylo jasne slyšet, jakhošík pláce a volá maminku. Soucasne stále dokola opakoval,že je stále zde, jen nemuže ven.
Když zoufalí Elliotovi díte nenašli, zalarmovalipolicii. Na místo dorazili šerif i se svým zástupcem a obapotvrdili, že chlapce slyší. Malý Francis bez ustáníopakoval, že nikam nešel, ale najednou se ocitl nekdejinde.
Jeho hlas znel z povetrí ješte nekolik hodin. Potom zacalslábnout a nakonec úplne zmlknul. Poslední slova bylaobzvlášte deprimující: „Je nás tu nekolik anemužeme ven. Pomozte nám, prosím!“
Na druhé strane
K takrka identickému prípadu došlo již roku 1888 veVelké Británii. V Londýne tehdy beze stopy zmizela trináctiletáJennifer. Když se ani po nekolika hodinách nevrátila zeškoly, obrátili se její rodice na policii.
Pátrání po dívce se ujal ambiciózní úredník Scotland Yardu MarcHopkins. Zpocátku probíhalo vyšetrování velice nadejne.Policistovi se už po nekolika hodinách podarilo objevitulicku, kde byla pohrešovaná videna naposledy. Stopa zdebohužel také koncila. Když však jeden zvyšetrovatelu zavolal na Jennifer jménem, v tu chvíli sestalo neco neuveritelného.
Uprostred ulice se jakoby ze vzduchu ozval dívcin hlas: „Jájsem porád tady, ale nemužu najít tu díru zpátky.“ Potézacal slábnout, až nakonec zcela zanikl. Okno do paralelníhovesmíru se zrejme definitivne uzavrelo.
Propadl se do nicoty
V roce 1880 zmizení mladého muže videlo nekolik svedku dokoncena vlastní oci. Stalo se to na malé farme v Texasu.
Tehdy rodinu Langových navštívilo nekolik prátel. FarmárDavid Lang jim vyšel v ústrety. Ušel asi dvacetmetru, když se náhle pred zraky kamarádu i svých blízkýchrozplynul ve vzduchu. Domu se už nikdy nevrátil.
Uplynulo nekolik let. Na míste, kde muž zmizel, z neznámýchprícin stále nerostla tráva. Zustával tu jakoby pokosený presnýkruh v prumeru približne dva metry. Jedenáctiletou Sarah,která si v této cásti usedlosti ráda hrála, jednoho dne napadlostoupnout dovnitr kruhu a zavolat na tatínka. K jejímu nesmírnémuúžasu a zdešení se jí otec opravdu ozval. Volal opomoc. Tvrdil, že je stále na jednom míste, ale nemuže seodtud dostat. David Lang si prý povídal se svou dcerou pres ctvrthodiny. Pak jako v jiných prípadech zacal jeho hlas slábnout,až nakonec ustal.
Podobných príbehu bylo zaznamenáno ješte nekolik. Nikdy sevšak nepodarilo ztracené lidi vypátrat nebo zjistit, co sejim skutecne stalo. Pokud opravdu uvízli v jakémsi mimoprostoru,pak se kolem nás muže kdekoliv a kdykoliv otevrít smrtícípast, ze které není návratu.

Nápověda  

u stromku, pod kusem vetve

Obrázky     
hint 09
hint 09
 

Záznamy   nalezeno 9x nenalezeno 1x 0x     [Zobrazit všechny logy]

21.01.2015 RMH Lysec Nalezl cache
Dneska jsem dokoncil tuhle archivni serii.Teren byl misty paradni prochazkou,misty opravdu vyzivne brodeni louzemi a uhybani trnum.Z cele serie jsem nakonec nenasel jedinou sestku,ale mozna tam nekde bude,treba ji jen prestehovali divocaci.Diky za peknou serii.

U teto jsem byl trochu skepticky,protoze na GC.com ma dva predesle logy DNF,ale krabicka opravdu v mimoprostoru nezmizela.Hledejte cca 20m pod posedem u stromku s kamenem.
01.11.2014 jurda007 nenalezl cache
ne
26.05.2012 Tiskar94 Nalezl cache
Nalezeno.
02.05.2012 koyamas family Nalezl cache
Série splnila presne to, co jsem od ní ocekával. Asi stejne jako to je s pracovním nástrojem slecen od Dubí, který tento obrazec symbolizuje. Bylo to tu zarostlé, vlhké, pohybovali se tu roztodivné breberky a místy to i zapáchalo. http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_big.gif" border="0" alt="" align="middle" /> Po tom, co jsem se nacal na sérii Krupka se tahle výzva nedala odmítnout. http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_cool.gif" border="0" alt="" align="middle" />
Díky za kešku i celou sérii. Takovým nevysvetlitelným (možná trochu úchylným http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_big.gif" border="0" alt="" align="middle" />) zpusobem se mi tu líbilo a breberku (rozumej klíšte) jsem si odnesl "jen" jednu.
 [Zobrazit všechny logy]
Výpočet stránky: 0.015 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek