oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Tradiční cache Obtížnost: 2.0 z 5.0 Terén: 1.5 z 5.0 10 - Znameni tlejiciho tela založil ice-cream_licker

Velikost: Mikro
Status: Připravena k hledání
Ukryto: 03.05.2010
Vytvořeno: 23.05.2010
Poslední úprava: 23.05.2010
waypoint: OZ019E
Naleznete také na: geocaching.com

12 nalezeno
0 nenalezeno
0 komentářů
0 sleduje
5816 návštěv

Česká Republika
Souřadnice se zobrazí po přihlášení.
Popis   CS  

Svetcovo stovky letneporušené telo náhle zacalo rozkládat. Svetem sešírí ne­pochopitelná vlna zemetresení. Letní kvetinyrozkvetly v zime za treskutého mrazu. To vše jsou znamení,která podle proroctví predzna­menávají blížící se konec sveta.Mýlí se, ane­bo žijeme opravdu v posledních dnech? V nekolikaposledních letech jsou lidé po celém svete ze všech médiíbom­bardováni desivými vizemi konce sveta. Podle dávného kalendárejihoameric­kých Mayu se prý má cas zastavit 21. prosin­ce roku2012. Novinári ted ze všech sil spe­kulují, zda ocekávanýzánik naší civilizace zpusobí tretí svetová válka,srážka naší pla­nety s asteroidem, výbuch supervulkánuci neco úplne jiného. Vedci naopak s úsme­vem tvrdí, že kobavám není duvod. Zajíma­vé však rozhodne je, že vposledních približ­ne patnácti letech se naplnují i cetnástarobylá proroctví o nadcházejícím sou­mraku našehosveta.

Jedno z osudových znamenípricháze­jícího konce sveta se nalézá v Indii. V ma­lém ospalémmestecku Góa, kde cas jako by se zastavil, stojí pres pet set letstará bazilika Dobrého Ježíše. Ve stríbrné rakvi snekoli­ka okénky tu zdejší mniši pietne uchovávajítelo svatého Františka Xaverského. Stejne jako tela mnohýchdalších svet­cu se i ostatky svatého Františka postovky let vubec nerozkládaly. Starousedlici z Góy ještepamatuji, že mrtvý krestanský kazatel vždycky vypadal,jako by pouze spal. Dáv­né místní proroctví pak varovalo, žejakmile lidé zpozorují na mrtvém tele první známky tlení, mají sedát okamžite na pokání. Soud­ný den totiž bude blíž,než je doba potrebná k tomu, aby chlapec dospel v muže.Proroctví, pocházející podle etnografu z pocátku 15. století,predpovídá radu úka­zu, které budou Velké ociste predcházet. Tímposledním má být to, že v posvátné indiánské krajine CernáMesa v Arizone roz­kvetou za treskuté zimy letní kvetiny. Jakko­lise to zdá neuveritelné, roku 2006 k tomuto fenoménu skutecnédošlo. Podle Hopiu nám v té dobe bude zbývat približnédeset let na pokání. Ctyri roky už do nynejška sta­cilyuplynout. Ceká nás za šest let opravdu konecsveta? 

Nápověda  

briza - mech

Obrázky     
hint 10
hint 10
 

Záznamy   nalezeno 12x nenalezeno 0x 0x     [Zobrazit všechny logy]

01.11.2014 jurda007 Nalezl cache
Odloveno s .Johny.,díky .-)
15.06.2014 RMH Lysec Nalezl cache
Rozhodli jsme se projit si tuhle archivku.Krabicka je v dobre kondici,nalezena bez problemu.Diky za krabicku
01.04.2013 bart.etc Nalezl cache
Dnes jsem se po krátké době vrátil k odlovu této série a výsledky jsou všelijaké. tato nalezena na první pohled.Lékovka je v pořádku, jen logbook je opět mokrý.. Díky za keš.
26.05.2012 Tiskar94 Nalezl cache
Nalezeno.
 [Zobrazit všechny logy]
Výpočet stránky: 0.021 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek