oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Neznámá Obtížnost: 3.0 z 5.0 Terén: 2.0 z 5.0 Homosap založil 80_psu

Velikost: Malá
Status: Připravena k hledání
Ukryto: 20.04.2012
Vytvořeno: 20.04.2012
Poslední úprava: 28.05.2012
waypoint: OZ0206
Naleznete také na: geocaching.com

1 nalezeno
0 nenalezeno
0 komentářů
0 sleduje
4171 návštěv

Česká Republika
Souřadnice se zobrazí po přihlášení.
Popis   CS  


Záznamy   nalezeno 1x nenalezeno 0x 0x   

21.07.2013 Worfsson Nalezl cache
Loguji též na opencaching.cz. Hurá, mám ji! Na tenhle brut jsem obzvláště hrdý, protože owner to zde brutičům (zřejmě záměrně) vůbec neusnadňuje. Nicméně z jednotlivých logů se přece jen indicie nastřádaly, takže v neděli jsem si vypůjčil od rodičů kolo a vyrazil na známá místa. Ironií je, že takřka přesně před rokem jsem se na tom samém místě o brut již pokoušel - ale nebyl jsem si úplně jistý, hledal spíš po obvodu - a hlavně nebyl dost důsledný.

Poslední logy vzbudily trochu naděje - místem jsem si byl jistý čím dál víc a ještě byla šance, že část z lovců ve "vegetaci" zanechá své stopy. A také ano - částečně na přístupu (a tomu jsem svým kolem také dozajista dopomohl), částečně kolem keše samé. A když jsem pak opravdu uviděl geoskrýš, připadal jsem si jak hrdina z Mayovek - na místě to netrvalo ani deset minut...

Upřímně - do luštění se mi opravdu nechtělo - kdyby to bývala byla jen jedna činnost provedená ve zvukovém editoru, tak možná, ale mám pocit, že autor jich chtěl víc, respektive je vyžaduje řetězit za sebou. Když se podívám, kolik funkcí má Sound Forge nebo Wave Editor a kolik možných kombinací tím vzniká - ne ne, na zlaté BF nedám dopustit! Stejně mám pocit, že souřadnice už mezi částí komunity putují a lidí, kteří opravu vyluštili, už moc přibývat nebude.

No trade. Díky za keš - jsem rád, že si ji mohu odškrtnout!
Výpočet stránky: 0.008 sec
Generování stránky: 0.002 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek