oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Multicache Obtížnost: 3.0 z 5.0 Terén: 3.0 z 5.0 Ježčí skála založil Nanutando
Tady konec. Vsechno jen na www.geocaching.com

Velikost: Normální
Status: Archivovaná
Ukryto: 21.04.2006
Vytvořeno: 23.04.2006
Poslední úprava: 10.02.2012
waypoint: OZ003E
2 nalezeno
2 nenalezeno
0 komentářů
2 sleduje
4093 návštěv

Česká Republika
Souřadnice se zobrazí po přihlášení.
Popis   CS  

Tady konec. Vsechno jen na www.geocaching.com


Záznamy   nalezeno 2x nenalezeno 2x 0x   

19.09.2010 JelTeam Nalezl cache
Vyvrcholení a hlavní cíl dnešního geovýletu s Eskaver a Cavalier teamem - legendární Nanutandovka. Rozhodli jsme, že počet nálezů za rok 2010 je ostudně malý a že ho musíme vylepšit. Což se nám za použití doporučené korekce na změněný šipkovník podařilo. K určení správného stromu to sice nevedlo, ale když jsme vyloučili stromy, které se na daném místě v okruhu 30-50m nevyskytují, tak nám zůstalo pouze pět variant umístění fináky, z čehož dvě ukazovaly zcela mimo. Po zběžném prozkoumání prvních dvou míst jsme se s vervou pustili do hledání na místě, které vypadalo nejlépe. V okamžiku, kdy jsem se dostal na velmi velmi příkrý svah, jsem zavržení druhé varianty přehodnotil jako ukvapené a jal se tam hledat znovu a důkladněji, což se vyplatilo. Ježčí skála je nádherná. Díky.
Obrázky k tomuto záznamu:
Aktuální obsah keše
19.08.2007 afrika nenalezl cache
Myslím si, že souřadnice nejsou zrovna nejpřesnější, ale dostali jsme se ke konečné ale bohužel po 3 hodinovém hledání jsme nic nenalezli. Není třeba tuto cache zkontrolovat??? Prosím o vyjáření těch co tam byli i autora cache. díkec
01.07.2007 RaptorTeam Nalezl cache
Perfektni keska. Odloveno na podruhe po korekci vyslednych souranic od JakrTeamu. Na miste samem jsme skoro hledali minule. Porad nevime kde jsme ve vypoctech udelali chybu. Takze pokud nebudete moct najit kesku, tak pro vypocet finalovky vemte hned dalsi strom v poradi, ikdyz se nikde v okoli zadny vetsi nenaleza. Diky za kesku.
27.05.2007 RaptorTeam nenalezl cache
Tak bohuzel nenalezeno spolu s Mrakomorem. Vypocet kazde ze stage nadherne sedel. V miste finalovky jsme nasli skalu, pekne cesticky kolem a teren jak pro kamziky. To je ono! Jsme si rikali a navic jsme se chteli vylecit po predchozich nezdarech. Behali jsme kolem jak sileni, ale nenasli jsme. Skoda, ze autor neuvedl zadny hint. Skoda proto, ze to odnasi hlavne priroda a pokud tam bydlel jezek tak bude asi pekne nastvanej. Jen jedno misto jsme na te skale neprohledali, ale podle meho usudku slo o teren 4 a vice a za kotrmelce az k prehrade to nestalo. Ze 4 dnesnich kesek 3. nenalezena. Z geodeprese se budu lecit asi jeste tyden.
Výpočet stránky: 0.005 sec
Generování stránky: 0.002 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek