oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Tradiční cache Obtížnost: 2.0 z 5.0 Terén: 3.0 z 5.0 Krabicka posledni zachrany - Tesovicky vodopad založil koyamaczech

Velikost: Mikro
Časová náročnost: 0:30 h  Délka: 1.00 km
Status: Archivovaná
Ukryto: 28.03.2021
Vytvořeno: 28.03.2021
Poslední úprava: 28.03.2021
waypoint: OZ0285
1 nalezeno
0 nenalezeno
1 komentářů
1 sleduje
1667 návštěv

Česká Republika
Souřadnice se zobrazí po přihlášení.
Popis   CS  

Krabička poslední záchrany před opatřeními proti COVID-19


Táta v poslední době říká, že je smutný z toho, jak nám nedokáže pomoct, abychom dokázali být šťastní. Abychom mohli dělat to, co máme rádi. Ale i to, co moc rádi nemáme (školu), ale budeme to potřebovat. Každopádně já taky nemám radost z toho, že v té dnešní špatné době nemá táta moc důvodů k radosti. A tak, i když jsem vlastně nikdy kešku zakládat nechtěl, rozhodl jsem se trochu mu zvednout náladu. 10 let pracoval na měsíčním FTF streaku a protože táta prostě, byť mnohdy úplně hloupá opatření nechce porušovat, tak by mu teď skončil. A to ne vinou čínského viru a vlastně ani ne vinou vládních opatření. Snad si to můžu k desátému výročí založení svého GC účtu, které jsem v březnu oslavil, dovolit.

Stejnou možnost (a třeba i důvod k radosti) chci ale dát i ostatním kačerům, kteří o to stojí. Na této, dost možná mé první i poslední keši, si můžete do konce letošních Velikonoc zalogovat předpublikační otevřené FTF. A to VŠICHNI, kteří si kešku do 5. dubna včetně najdete.
Těšovický vodopád


Vodopád, ke kterému vás tato keš přivede, najdete na pravostranném přítoku řeky Ohře, kterému se říká Tichý potok. Těšovický vodopád je vysoký dva a půl metru a obzvláště po zimě je opravdu vydatný. Nyní už jeho vydatnost klesá, ale spolu s nedalekým historickým hraničním mezníkem Falknovského a Nosticovského panství se znamením kotvy, které je ústředním atributem nosticovského erbu, je to stále pěkná podívaná. Kameny se symbolem kotvy historicky vymezovaly hranice Nosticovského sokolovského panství.

Nápověda  

pod koleckem vpravo
pod kamenem kamen


Záznamy   nalezeno 1x nenalezeno 0x 1x   

04.04.2021 V_clav11 CZ Nalezl cache
Moje první (a dost možná také poslední) keška logovaná na opencaching.cz. Děkuji za hezky provedenou krabičku i za pozvání na moc pěkné místo.
29.03.2021 karelkilian napsal komentář
Ahoj, máš keš označenou jako archivovanou.
Výpočet stránky: 0.004 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek