oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Cache nad Chabicovem    nalezené 9x nenalezené 0x 0x

17.02.2008 druzicka & team Nalezl cache
8:30
Pohodovka, pekne panoramata, dnes bylo opravdu jasno.

Diky

IN:Dinosaurus
OUT: TB

27.05.2007 Radek xrv Nalezl cache
*172*
Krasna vyhlidka díky za pekné místo.
TNLN
26.05.2007 MilanoXTeam Nalezl cache
Odpocinkový odlov pri návratu s TombRideru. Díky za pekné místo s krásným výhledem.
26.11.2006 pevas Nalezl cache
Nakonec to dopadlo super! Cestou jsme sice zatmeli a hledani kese bylo tim padem zajimavejsi, ale nezna rucka satralka instinktivne zasatrala a misto hada vytahla kesku. Vyhled taky super - jak Sternberk, tak okolni vesnice, hvezdy i mesic krasne svitili - proste romantika jako remen. No a zbyvajicich 10 km temnym lesem zpatky k autu taky nemelo chybu.
Super misto, super vylet. Diky.
IN: TB (snad tu nezustane do jara)
OUT: letadlo (alespon nejaky zdroj svetla)
P.S.
Na jare se sem urcite zajedeme podivat za svetla na kole!
29.09.2006 Bellows Nalezl cache
Tentokrat samostatna akce zenske poloviny tymu.Panska polovina mela pekelnou smulu.Asi vyssi moc nechtela,aby to odlovil pan tvorstva  Jednou vyjel na kole a ve vedlejsi dedine pichl a podruhe brutalne zmoknul v pul ceste,takze volil navrat.Sice jsem to nechtela,ale nakonec to byla Drive-In,proste clovek jede a jede a najednou je na miste.
Nalezeno rychle podle napovedy.A mam super zazitek.Videla jsem 3 male mudlosky jedouci na jednom koni.A vsecky mely helmu 
IN: Loxar's Czech GC
OUT: Nic

18.08.2006 havela_team Nalezl cache
Tak proti našim zvyklostem jsme dojeli až na místo autem. Nachodili jsme se ale pri hledání, které trvalo 20 minut a šipka smerovala pokaždé nekam jinam. Hezké místo a výhled. IN: autícko OUT: zelený mícek. Díky.
09.08.2006 Jedla-bedla Nalezl cache
Povedlo se.
Jelikož tuto oblast moc neznám a mapa mi neríkala nic moc, ani cesta tam nebyla vyznacena až ke keši, tak jsem proti své vuli, místo do Chabicova dojel ze Šternberka do Rídece, odkud jsem to vzal za šipkou smer Chabicov. Cesta to byla teda dosti špatná, ale prujezdná.
Když mi šipka ukázala asi 500 m hooodne doleva, tak jsem zaparkoval a vydal se za ní už pešky. Dostal jsem se na místo, kde byla samá kamenná sut a šipka se zde podezrele zastavila na nejakých 10-20m a tak jsem zacal hledat, ale moc se mi zde nedarilo.
Pak jsem si všiml, že kousek nad tímto místem vede cesta. Vydal jsem se tedy nahoru a hle, kousek dál stál onen zmínovaný altánek, ze kterého byl opravdu moc pekný výhled na Šternberk i široké okolí.
Po mnoha deštivých dnech, jsem si dnes vybral k lovu moc pekný den, takže viditelnost byla dosti velká.
Tam jsem zase nabral trochu signálu a asi po 10-ti minutách byla keš na svete. Ale šipka se tam opravdu tocí na všechny strany.
Takže pekný výlet s krásným výhledem.
Zpátky jsem to vzal po ceste pešky do Chabicova a pak tou horší cestou k autu. Mohla to být drive in keš, ale nakonec jsem alespon zažil trochu dobrodružství, tak jak už me to u keší, které založila Gibi, potkává casteji.
Díky za keš !!! TNLN
06.08.2006 walley Nalezl cache

bylo mokro a teren zmenil obtiznost tak na 3 az 4 ale jinak dobry, mam ovsem pocit ze zachvilu keseri stavajici ukryt pravdepodobne dost rozbiji a ten strom nejspis taky spadne no co uz ...

ttf:) az sem se divil 

04.08.2006 Monty&Miru Nalezl cache

Naše první FTF !!

 

3x Sláva, 3x Hurá, dnešní ranní vstávání o dovolené se vyplatilo je naše.

 

[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.023 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek