oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro nova ves    nalezené 3x nenalezené 0x 1x

04.05.2008 walley napsal komentář
vymena krabice, vlozen geokrto Muminek!
08.06.2007 Bellows Nalezl cache
No... nejdriv jsem si na tom kopci rikal, ze napisu "sice nenasel, ale aspon jsem si dobre zahorolezl". 3x jsem si rikal, ze koncim a jedu domu. Ale jak to byva, tak jeste naposled a jeste a mel jsem ji v ruce. Diky za ni! Hezky jsem si zalezl. Od vody primo nahoru po strme stene. To bylo super. Jenom jsem si predstavoval, jak bych byl sedreny, kdybych sjel dolu. Pak jsem asi 3x vylezl kopec s kamenma vedle skaly a ted, kdyz to pisu a mam v nohach 30km na kole a skakani po tech kamenech me boli cely clovek. Zas mam dobry pocit, ze jsem pro sebe neco udelal. Dik
02.05.2007 havela_team Nalezl cache
1/2 Pánská jízda. Nejdrive jsme hledali trochu níz a pri lezeni nahoru si udelali obtiznost 5. Slozili jsme ale bobrika odvahy. Celkem jsme hledanim stravili 45 minut. Nocni odlov je fakt dost riskantni, navic je skoda se pripravit o pekny vyhled na jezero. TNLN neb PC smeti na vymenu mame plnou krabici. Diky za kes.
02.05.2007 Jedla-bedla Nalezl cache
Povedlo se. Tak keš se objevila už vcera vecer na opencachingu, ale na nocní lov jsem se radeji ani nepouštel, protože místo moc dobre znám a terén není zrovna pro tento druh odlovu vhodný. Presto chci "Brukef teamu" pogratulovat, že se do toho pustili a úspešne odlovili. Vidím, že se nám tady objevil nový lovec FTFek. Dnes jsem vyrazil s Buturikem, který me zaštítil svým geovozidlem, protože já jsem docasne nemotorizovaný a já jsem zase sledoval satelity, které nám byly celkem nakloneny a zavedly nás bezpecne na urcené místo. Nalezení úkrytu pak bylo otázkou asi 20-ti minut. V tom terénu to nebylo tak úplne jednoduché keš najít, ale nakonec se zadarilo.
Díky za keš na míste, které moc dobre znám, ale na této strane jsem ješte nebyl.
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.006 sec
Generování stránky: 0.002 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek