oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Nejvyssi most na Morave/ Highest bridge on Morava    nalezené 5x nenalezené 0x 0x

24.04.2009 bejar Nalezl cache
Tato skrýš mi dala zabrat. Podle nápovedy bych jí hledal jinde protože tam kde je schována se ta cást nazývá jinak. Jelikož ale 200m od skrýše mám pracovište tak jsem jí proste musel najít. Radeji jsem to nechal ale na vecer protože je tam dosti rušno. Jinak dík.
25.08.2007 Bellows Nalezl cache
Sobota asi 17hodin, liduprazdno. Nalezeno pri sjizdeni Moravy, skoro z lodi . Skoda, ze se k radnici neda doplout. Jeli jsme z Mohelnice a mohli jsme cestou odlovit celkem 5 kesek, ktere jsou blizko brehu. To je myslim super napad pro nejakou "Moravskou serii" Bobrikova - Templ - Obelisk - Reka Morava a Nejvyssi most. Jenom skoda, ze uz jsme je vsechny meli ulovene. Tak jsme se jenom divali z hladiny a rikali tam je.. a tam dalsi . Diky
v kesi nebyla tuzka, takze IN: spacek tuzky
13.08.2007 MilanoXTeam Nalezl cache
Odloveno dneska lehce odpoledne. Na námestí bylo plno, ale u keše nikdo. Rychlý hmat a byla moje. Pri vracení jsem z veže slyšel volání o pomoc. Skoro jsem se lekl, ale po chvilce se ze dverí vysypal celý zájezd rozrehtaných pubertáku. Nekdo jim tam zamknul... Ufff, polední horor se tedy nekonal. Díky za keš.
09.08.2007 walley Nalezl cache
prselo, takze perfektni pocasi, nalezno hned, jen mi chvilku trvalo nez mi doslo co s tim, no delsi chvilku mi to trvalo, ne ze bych byl uplne blbej, asi tim vedrem to bylo;) zalogovano na mostku u svazarmu, jeli tam zrovna kolem naky kolistky(wtf) liny to objet po silnic, tak sem tam musel uhnout.
08.08.2007 havela_team Nalezl cache
16:00. Litovel dobre znám, vždyt jsem absolvent zdejšího GJO. Keš nalezena bez GPS, ale chvilku jsme hledali. Nešla mi do hlavy totiž nápoveda. Porád jsem si ríkal, co má spolecného skrýš s tou primitivní PC hrou - to jsem ale pako, já to cetl pozpátku. Díky za keš na pekném míste - ve vode byly videt ryby.
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.004 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek