oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Duty kamen / Hohlstein    nalezené 5x nenalezené 0x 0x

28.09.2009 zmijovkar Nalezl cache
Vytáhl jsem ostatní cleny týmu na místa, kam jsem si chodil hrát jako díte a pozdeji zde lezl na skály. Ten "osmihranný stul" zmínený v listingu jsou ve skutecnosti slunecní hodiny a my jsme vždy ríkali, že jdem na "Slunecní hodiny" (nebo jen "Hodiny"). Skalka se sloupcovitým rozpadem pískovce (po kontaktu s magmatem) je v rámci CR raritou, v Evrope je snad ješte jen jedno podobné místo nedaleko v bývalé NDR (píšu jen tak z hlavy, co si pamatuju, bylo by dobré overit:-) PS: dříve jsem si nevšiml, že je keš i v tomto systému.
10.05.2009 bocer Nalezl cache
Byla to naše prní keška a hledali jsme ji pěkně dlouho :-). Prolezli jsme s dětmi snad každou skulinku Dutého kamene, vyhrabali spoustu písku a když jsme to málem vzdali, tak jsem zahlédl ve skulině na protější skále nápadně zahrabané "odpadky" a ejhle - krabička nesla logo "geocachingu" - to bylo radosti :-). Nebýt geocachingu, tak bychom toto romantické místo snad nikdy nenavštívili. Díky. RAMBO.
Obrázky k tomuto záznamu:
Tady to taky není...
17.05.2008 bodlak Nalezl cache
 Treti zstavka na ceste z Kytlic do Jedlove.
Ta mi ale dala [:)] Pripomina mi kesku Nedamy na Kokorinsku. Priznam se, ze jsem sahnul rovnou po napovede a nejhorsi bylo dostat se dolu. Jo a patrim mezi ty co maji manzelku, ktera dobre vari, tak jsem musel okolo. [:)][:)]
Diky za pekne misto. TNLN (vsechno mi zustalo v batohu dole v prurve)
17.06.2007 Krteg Nalezl cache
14.09.2006 bullldok Nalezl cache
pěknej výlez ale mám to za sebou škoda že jsem u sebe nic neměl samosebou jsem taky nic neodnesl.
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.008 sec
Generování stránky: 0.699 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek