oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Holicke povstani 1945    nalezené 5x nenalezené 0x 0x

14.04.2013 metaathronovi Nalezl cache
17:20 Nalezeno jako keš z GC.com. Souřadnice připraveny už více než rok, ale prostě jsme se sem nemohli dokopat. Díky za kešku a za informace.
14.12.2011 Roman-tik Nalezl cache
Nalezeno v rámci gc.com 12.8.2011. Díky za hezkou multinku.
19.01.2011 kladina Nalezl cache

Indicie jsem odhalil bez problemu, vypocet uz jednoznacny nebyl, ale to bylo spise moji chybou. Finalka mi moc nesedela, ale upoutal me jeden z predchozich zapisu a tak jsem to zkusil. A byla tam!

Diky za poklad z holickeho povstani, diky za to ze povstali.

15.01.2011 Jazzlinka Nalezl cache
Geocaching.com nález.
16:18 Tuto multinku jsme delali soucasne s dalšími dvema. Když po poslední zastávce pocítáme finálové souradnice, už podle mapy vypadá místo podivne. Jedeme to ale do terénu zkontrolovat, mezitím se spouští liják, který je korunován nádhernou duhou. Poprvé v živote vidím oba konce barevné podkovy, skoro se zhmotnují pár metru pred námi. Prestože povest praví, že na konci duhy leží poklad, ten náš geocachingový zde nebyl.
Zklamane odjíždíme pryc, když to Berdovi nedá a odhaluje, že jedno jméno je na pametní desce uvedeno dvakrát s ruznými roky. Souradnice pak ukazují presne na místo, které jsme pri predchozí ceste tipovali. Nález už byl snadný. Dekujeme za hezkou cache pripomínající smutné období naší historie.
28.09.2009 bella-donna Nalezl cache

Odloveno ještě na GC asi na 3.pokus. Nejprve jsme v zimě sbírali souřadnice, ale za sněhu se to špatně hledá (navíc, když jste o 100 metrů vedle). Další pokus jsem udělala v létě a až po poradě s ownerem se dostavil úspěch. Dodnes netuším, ve kterém datu jsme ujeli. Dk. 

[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.002 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek