oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Brozany    nalezené 6x nenalezené 0x 0x

06.04.2022 Tiskar94 Nalezl cache
#31 17:40
Bez víčka, ale je tam.
Díky za keš.
16.12.2011 Roman-tik Nalezl cache
Hezké místo, nebýt sílícího deště a uňafaného psa, tak to byl prima zážitek. Překvapilo mne velké množství logů - asi pocházejí z dob, kdy to tu bylo pod gc.com (jak píše kladina). Jinak cestička vyšlapaná tady rozhodně není {$lang_emotions_smile}  Pro zajímavost: včera jsme s mojí geomilou Werkou odlovili v rámci gc.com naši 999. keš. A tato je první skutečně samostatně odlovená v rámci Opencaching (předchozí zápisy nepočítám, byly to kešky odlovené společně nebo současně s gc.com) - takže je to vlastně má první a zároveň i tisícátá nalezená keš! Díky za místo i keš
20.11.2010 Eda Nalezl cache
20.06.2009 Jazzlinka Nalezl cache
Geocaching.com nález.
17:15 Tato krabicka se nam pod kola pripletla pri nasi ceste na Kunetickou horu. Pri hledani parkovaciho mista na nejvhodnejsim placku stalo auto s trojici lidi, takze si pro sebe povidame: "Tady by stali snad jen geokaceri!" A take ze ano, pri ceste ke krabicce jsme trojici zase potkali, listing a GPS v ruce byly vice nez vymluvne. Dekujeme za dovedeni v tato klidna mista, kde bylo obcas slyset kone.
24.05.2009 kladina Nalezl cache

U krabicky jsme byli jeste v dobe, kdyz byla na GC.COM.

Nalezena pri nedelni rodinne prochazce.
Nejdriv jsem se stavili v Kuneticich na zmrzku a pak hajdy do Brozan. Misto je to zname, cesticka k pisklicce je vyslapana, nas odlov nemohlo nic zhatit.
Jirko, diky za poklad brozansky, je na krasne klidnem miste.

28.03.2009 bella-donna Nalezl cache

Odloveno ještě na GC.

Tady byl hlavní průvodce Osik, protože to tady měl z dětství prochozené. Dodnes nevím, co jsme to viděli na černé ptáky - na lysky to bylo moc velké a na volavky moc podezřelé. Dík. 

[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.004 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek