oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro 17 - Neznamy narod trpasliku    nalezené 10x nenalezené 1x 0x

15.01.2015 RMH Lysec Nalezl cache
Dneska nadesel cas k odlovu dalsi casti teto archivni serie.Cast jsem odlovil v lete,ale pak jsem si rekl,ze kvuli huste vegetaci bude lepsi pokracovat v jinem obdobi.No,tenhle plan tak uplne nevysel.Ty vsudepritomny zeleny ostnaty draty zustali stejny,aspon koprivy nejsou.Chvilema jsem nevedel,jestli jdu jeste lesem,nebo snad rybnikem?

Trojstrom uz neexistuje,ale fotohint na GC.com sedi.Tady jsem mel vetsi problem dostat LB ven z krabicky,trvalo mi to snad deset minut,ale nalez bez problemu.Diky za peknou serii.
01.11.2014 jurda007 Nalezl cache
Odloveno s .Johny.,díky .-)
01.04.2013 bart.etc nenalezl cache
Dnes jsem se po krátké době vrátil k odlovu této série a výsledky jsou všelijaké.Tak tady to bylo bez šancí, okolí je lesníky vyčištěné a vykácené, keš je pryč.
26.05.2012 Tiskar94 Nalezl cache
Nalezeno.
02.05.2012 koyamas family Nalezl cache
Série splnila presne to, co jsem od ní ocekával. Asi stejne jako to je s pracovním nástrojem slecen od Dubí, který tento obrazec symbolizuje. Bylo to tu zarostlé, vlhké, pohybovali se tu roztodivné breberky a místy to i zapáchalo. http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_big.gif" border="0" alt="" align="middle" /> Po tom, co jsem se nacal na sérii Krupka se tahle výzva nedala odmítnout. http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_cool.gif" border="0" alt="" align="middle" />
Díky za kešku i celou sérii. Takovým nevysvetlitelným (možná trochu úchylným http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_big.gif" border="0" alt="" align="middle" />) zpusobem se mi tu líbilo a breberku (rozumej klíšte) jsem si odnesl "jen" jednu.
14.04.2012 skautik58 Nalezl cache
Odloveno s Knedli99. Série ještě žije, ale je ve špatném stavu. Dík za keš
29.05.2010 mar.kor Nalezl cache
vynikají nápad...! šílená trasa, kopřivy a bažiny a potoky no super na tak malé ploše!
22.05.2010 mamir Nalezl cache
Nalezeno se Žofkou ve 12:05.
09.05.2010 alfa.cz Nalezl cache
V patek vecer me zavolal Johny a ptal se co delam v sobotu, ale na tu jsem uz program mel a tak jsme se domluvili na nedeliNo a dneska jsem vzal jeste i synka a za cca 2 hodiny jsme meli odloveno :-)
Diky za kes i a celou serii ! ;-)
07.05.2010 VeseliD Nalezl cache
+Ajfel66
+Parman16
Týýý jo Brutální kroví a chvalím požitek hledání mikrošek v leseJinak ale ten "obrazec" je hroznej.Dík za Bod
06.05.2010 PaWcz Nalezl cache
22:44
Zdravím Berryho http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile.gif" border="0" alt="" align="middle" /> Potvrzuji, že blázen od Fordky jsem já. Nejak jsem pri tom logování vytuhnul, ostatne vecer jsem myslel, že vytuhneme v tom pralese. Ale jsme drsní PRAHAjzlíci a nezalekneme se komáru, trní, tmy ani mocálu - a navíc když jsme se do toho pustili, museli jsme si ten marast proste slíznout až do dna.
Nekde kolem oblasti Tennessee, kde jsem nevedel, jestli nevidím kvuli tme nebo proto, že mi oci vyšvihla nejaká vetev, jsem to vážne chtel balit (prece jen jsem zpohodlnelý kavárenský povalec http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_blush.gif" border="0" alt="" align="middle" />). Nocní císlo jsme dokoncili jen díky tomu, že se mnou byl ješte boduchtivejší blázen z týmu buabu. Záverecná cesta po diagonále už byla nevinoucká procházka nocním hájkem. Pravda, hlavne díky tomu, že jsme nebyli tak drsní kaceri, jak jsme puvodne zamýšleli, a vrátili se do auta pro zapomenuté svetlo.

Dekuji za sérii mikromunek, která rozcerila zahnívající bahno našeho domácího geocachingového rybnícku, a doprála nám pravé bahenní koupele.
Když odhlédnu od toho, že autor vyjádril svuj negativní postoj k vozum znacky Renault, je to pekná drsnoprocházka lesem, neco mezi hrou na vášnivého houbare a vietcongem. K výtkám kritiku jen toliko, že série vážne není family friendly, s malými detmi by se do bažin pouštel jen magor. No a co?

PS.: Aby to nezapadlo, potvrzuji, že krabicku kdosi penetroval na špatném konci.

[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.583 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek