oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro LOST HEAVEN #3 - Salieriho BAR    nalezené 5x nenalezené 0x 0x

20.05.2012 Gastowski Nalezl cache
#1 Moje prvni na opencachingu. Kdyz jsem tu pro cosi byl tak jsem si sebehnul dolu na bar. Byl jsem tu sam Jirka uz tu byl s Algym tak jsem si musel poradit taky. Prvni usek jsem vysplhal po sousce.Pak uz to bylo relativne pohodlne. Krabka byla verejne na pultu tak jsem ji krapku schoval. Pokud stojis celem k oknu tak sahni do pukliny nalevo, za dvema kameny. Diky Nocolasi.
13.04.2011 simal Nalezl cache

Odloveno spolecně s PiskoTeamem, LopecGangem a Lenkou z SpeedyGT

No paradní zálezitost. Bylo "trosku" mokro, ale s nasi vybavou to byl jen drobny problem. Az do baru jsem sel ja, kesku vyzvedl u barmana a bez placeni utekl :-)

Diky za moji prvni opencachingoou kešku. Jak píše LG, favorit bodik by si na gc zaslouzila!

09.04.2011 Lopecgang Nalezl cache

Sobotni vyjezd VP Teamu ve slozeni Simal, PiskotTeam a LopecGang a jako externista Lenka ze SpeedyGT.
Puvodne jsme si chteli dat obe krabicky z teto serie, ale nakonec nas trosku dohnal cas a tak jsme logovali uz za tmy.

Dostat se nahoru moc neslo a hlavne dolu je trosku nebezpecne, tak jsme si pomohli lanem. Krabicka potom byla z vrchu videt a podle logu jsme byli az 3 az 4ty nalezci, tezko rict.

Evidentne tu je vcelku provoz.

Diky za paradni krabicku a skoda, ze neprosla tak aby byla za bod, dostala by Favorit bodik ;)

16.01.2011 algy64 Nalezl cache

No tak to bylo něco! Jáchymkou jsem procházel mnohokrát, ale pouze tunelem po modré turistické značce a bez baterky. Takže o existenci spletitých chodeb uvnitř jsem neměl ani páru. Ale když Jirka navrhl návštěvu baru, začali jsme sháněl informace a ejhle, vyskytly se i jiné možnosti vstupu do nitra. Chtělo to pouze trochu akrobacie na začátku - jirko promiň za ty pošlapaný ramena, ale jinak to asi nešlo. Celá akce proběhla hladce a bezpečně, až na nehodu jirkova batohu, který se zřítil do hlubin (pardóóón) a po návratu musel pravděpodobně do pračky. Po zápisu do prázdného logbooku jsem si prohlédl i boční chodbičky a pokud bude někdy víc času, rád bych navštívil i ty plazivky, uvidíme. Děkuji Jirkovi za spolupráci - v hlubinách i výšinách je dobré mít po boku osvědčeného parťáka . A autorovi díky za keš - už se těším na další kousek z mafiánské série!!

 

16.01.2011 jkalabek Nalezl cache

Po nalezení kufříku Dona Salieriho jsme s Alešem prostě museli na chvilku vysadit a odpočinout si.

Kde?

Nabízel se Salieriho BAR. Nedaleko a podle informací docela na úrovni.

Byli jsme samozřejmě stejně dobří jako Tom, tak jsme chtěli ochutnat míchané speciality od Lugi-ho. Vstup do baru nebyl ale zase tak jednoduchý. Rekognoskací terénu jsme zvolili vstup od OTVORU a asi jsme dobře udělali. Šlo to, i když ramena mě Aleši docela bolí. A tak Aleš vstoupil a potom jsme řešili můj vstup. A samozřejmě vyřešili. Přece nebudu stát na ulici, když Aleš konzumuje.

Při hledání kufříku na začátku cesty jsme mysleli, že jsme na vrcholu, ale toto bylo teprve to pravé ořechové. Nahoru, dolů a potom .....

PARÁDA, klobouk dolů před autorem a jeho fantasií. Nikdy jsem zde nebyl a jsem moc rád, že se tento výlet uskutečnil a já mohl křiknout na Lugi-ho: "Dvojitou Skotskou, a ledem nešetři". A tak jsme poznali Salieriho BAR a mohli se s chutí občerstvit a hlavně si trošku odpočinout. A dostali jsme samozřejmě další důležité informace, které ......

Kdy budou potřeba?

Stejně jako u Kufříku musím konstatovat, že Geocaching není o bodech ale prožitcích. Moc se nám to líbilo a FTF na takové keši (byť není za bod a slávu ve statistice) hřeje víc, než cokoliv jiného. To dnešní odpoledne na Kufříku a v BARU bylo prostě super.

Autorovi musím MÓÓÓÓÓC poděkovat za dnešní, NÁÁÁÁÁDHERNÉ odpoledne.

Alešovi stejný dík za pomoc a vitalitu v boji. Kde bychom byli, kdybychom v sobě neměli oporu. A ten stisk zablácených rukou pod OKNEM, to stálo za 1000 bodů.

Aleši díky, bylo to moc fajn.

Jiří - jkalabek - BGK

 

 

Obrázky k tomuto záznamu:
Společný účet - jkalabek a Algy64
A takto to dopadne, když přeberete
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.059 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek