oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Zapomenutá stezka    nalezené 7x nenalezené 1x 2x

09.01.2016 mirdule22 Nalezl cache

O pixličce jsem nějaký čas věděl a tak jsem ji chtěl spojit s odlovem keše u tunelu. Dnes to vyšlo parádně. V lokalitě jsem zaznamenal několk DNF, ale tady jsem byl úspěšný. Líbilo by se mi tu ale i bez nálezu, jen nevím kde jinde bych se místě dozvěděl. Po odlovu dolní keše jsem měl obavy kudy. Nakonec to bylo v pohodě i přes sněhový poprašek. Nalezeno v pohodě. Krabička byla docela vidět a tak jsem přidal jeden krycí kamínek. Zatahovací pytlík je dole děravý a tak jsem filmovku zamotal od drubé strany než obvykle. V krabičce je sucho včetně logbooku.

Dík za přivedení na pěkné místo a zdravíme ownera. 

29.11.2015 peaters Nalezl cache
Nalezeno kdysi a zalogováno až dnes díky!!
27.09.2014 Vix61 Nalezl cache

Vzal jsem synka, nacpali jsme se do maskáčů, do somradla nějakou tu flákotu a vyšlápli si do odpoledního údolí Lužnice založit keš a odlovit tento můj hříšek. Obojí se zadařilo. I klukovi (totálně ovládnutýho počítačovejma hrama) se to všechno tady okolo řeky líbilo. Co víc si přát? 

 Díky za keš

Obrázky k tomuto záznamu:
Podvečer pod keší.
14.09.2014 Vix61 napsal komentář
Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Hehe, pan Vix.L. má smůlu pořád skoro pořád…. A jelikož se ke keši vydrápal nesprávnou stranou a přičteme-li k tomu jeho nadváhu a dřívější datum narození, skoro nic tam neviděl. Tlakoměry měl za rohem, kyslíku jak na osmitisícovce a místo širokoúhlýho záběru panoramat před očima průzor jak v Té-třicetčtyřce… No nic, už jsem se pokáral (do pitomců).

Protože má ale všechno svý plus a mínus, plusem je to, že sem „musím“ znovu. Takže jsem si na konec měsíce naplánoval nádhernou procházku z Malšic přes Příběnice na Harašku. Na týhle kešuli si na počest autora, kterýho jsem jen velmi nerad vytáhl na její kontrolu, cvaknu z placičky.

Prunus domestica. Ročník 2012.

10.09.2014 zmijovkar napsal komentář
Pan Vix.L. měl velkou smůlu, protože krabička byla pouze spadlá na zem a ležela tam zcela viditelná, ničím nezakrytá, na mechu, ani ne v nějaké trávě (je to bílá filmovka). Pokud prohlížel úkryt zblízka, musel stát méně jak půl metru od ní.
V krabičce bylo sucho, tak jsem jen doplnil tužku, vyměnil pojistný pytlík a vrátil ji na původní místo.
07.09.2014 Vix61 nenalezl cache

Využil jsem příležitosti a cestou kolem jsem se vydrápal (z táborský strany) na zapomenutou část stezky. Fotohint byl jasnej, ale kešuli jsem neobjevil. Místo kamene nebylo nic, celkově mi připadalo, že to tam nějak vzala voda (!?). Moc se mi tam hrabat nechtělo, takže jsem jen prosvítil baterkou aspoň všechny "mechový faldy" a pak se věnoval spíš té stezce. 

Docela mě zarazilo, jak je tu ještě po těch mnoha letech patrný, že se tudy chodilo, hlavně na příběnický straně. Škatule, ač nenalezena, svůj úkol splnila, takže nezbejvá než poděkovat autorovi, že mě zavlekl na místo, který je neprávem zapomenuto. Krabičku si odlovím při další cestě kolem.

Obrázky k tomuto záznamu:
Horní část stezky.
Tudy se chodilo.
Taras zpevňující serpentýnu.
07.05.2013 4LFS Nalezl cache
18:30. Tak zase jednou jsem si cestu z práce na kole mírně prodloužil a vydal se na toto tajné místo nad tunelem, o němž jsem nevěděl. Přitom turistický průvodce Táborsko 1962 byla má oblíbená "dětská" kniha. K místu jsem sestupoval svrchu, takže to bylo lehce dobrodružné. Neodolal jsem a kus horního traversu si prošel. Díky za pozvání. 4LFsenior.
Obrázky k tomuto záznamu:
Vrchol stezky
Proti proudu
Osad u Fíka
17.04.2013 lakus Nalezl cache

17:15
Moc krásné neznámé místo nad známým tunelem. Nalezeno po jarní procházce z Příběnic. Díky za keš.
TNLN

Obrázky k tomuto záznamu:
Jaro
Černá díra
Cesta k Příběnicum
Nad tunelem
Vyhlídka
První zápisy
05.10.2012 WildWest Nalezl cache
Už hodně dlouhou dobu jsem se chystal na výlet do údolí kolem řeky Lužnice. Už jsem si myslel, že to letos nevyjde, ale nakonec se našel den volna. Trasu jsem zvolil od hradu ke hradu, respektive od Kotnova k Příběnicím. Už od Harachovky mi nechtěla najet navigace, i tak jsem našel dva kousky z geocaching.com a pak se vydal nahoru nad tunel. I tady se zadařilo během chvilky. Ještě předtím jsem pár metrů odsud našel pěknýho hřiba, mňam, doma byla smaženice. Samotná zapomenutá stezka se mi moc líbila, na druhou stranu se nedivím, že hne po pár letech od otevření turistické stezky začali přemýšlet o vybudování tunelu. Celá trasa se mi moc líbila, mlýny, jezy, chatky a hlavně ten neskutečný klid. Za celý den jsem potkal dvě veverky a pár rybářů jinak ani noha. Doufám, že příští rok si to projdu ještě jednou a celé, až do Bechyně.Michalovi ještě jednou moc děkuju za ukázání prima místa a všechno nej k dnešním kulatinám.
25.09.2012 SarahCZ Nalezl cache
Nalezeno, díky za keš.
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.006 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek