oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Na hraz!!!    nalezené 6x nenalezené 0x 0x

09.06.2013 PIVM Nalezl cache
Přátelé, kamarádi. Bylo nám s vámi dobře a to jak na předcházejícím eventu - tak nad ránem u mlžného rybníka, který měl fakt GRÁDY. Bylo to super ! Díky.
09.06.2013 wmh Nalezl cache
wmh: Asi po sto letech loguju kes, resp. event, zajimave pocity ; Jiz sedm let je pohled na Branzez za ranniho kuropeni vrcholem roku, kam se hrabe Silvestr ci podobne povinne zabavy... Vse jiz bylo krasne popsano temi, kteri stejne jako ja na tuto udalost vesmirneho vyznamu vytrvali, timto jim dekuji za skvelou spolecnost a PIVMum pak specialni dik za zorganizovani toho predchazejiciho eventu, bez neho by ta hraz nemela moc smysl... Dekuji moc a za rok se tesim spolu s Potulnym vypravecem zpet... Na hraz!!!
09.06.2013 DajkaAH Nalezl cache

Myslím, že jste skvělá parta - a to je podstatné!

Moc díky, že jsem se směla účastnit! :-)

09.06.2013 Bolka*59*Eirea Nalezl cache
Úžasné setkání, na které se nedá zapomenout. Děkujeme.
09.06.2013 washar Nalezl cache
Zcela sdílím dachovy pocity. Jsou okamžiky, jejichž prožitek lze slovy jen těžko vyjádřit. Tak silný pocit sounáležitosti s velkolepým stvořitelským dílem jsem již dlouho nezažil. Díky.
09.06.2013 dachmh Nalezl cache

Co dodat? Bylo mi tu s vámi dnes k ránu báječně, žáby ještě nevyhynuly. Když se nad hladinou rybníka před svítáním zvedal mlžný opar, chtělo se mi štěstím plakat :) Děkuji všem zúčastněným, letos to mělo fakt sílu!!! 

[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.005 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek