oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Obelisk    nalezené 4x nenalezené 0x 4x

10.04.2020 zmijovkar napsal komentář
U příležitosti založení další kešky na tomto portálu si nostalgicky procházím ostatní své keše a logy na nich. Maty9, dříve matylda-z-k, kterou níže zmiňuji v debatě o Chcadlech, že půjde za týden do 1. třídy, chodí nyní již do páté. Vzhledem k tomu, co vše ve škole slyší, jsem neměl problém se jí zeptat, zda se říká mezi dětmi "Chcadla". Prý to nikdy neslyšela, tak je to možná generační záležitost Vixových dcer.
23.12.2015 peaters Nalezl cache
Po odlovu hrůzné Petrovské série jsme se museli jít uklidnit na nějakou normální keš. O obelisku jsme neměl ani tušení rád jsem se sem podíval. Díky!!
24.08.2015 Vix61 napsal komentář
Dcerky mi chodily vedle Chc... Močítek na základku a s výrazem mě seznámily až v okamžiku, kdy na jejich seřezání bylo pozdě. Jednak by mě už přepraly a jednak jsem starej dobrák. Každopádně mě drsnost výrazu nepříjemně zaskočila.
24.08.2015 zmijovkar napsal komentář
"Chcadla" jsem neslyšel, asi bych se měl více stýkat s mládeží ;-)  Ale je nevzdělaná, je to odvozeno od namáčení prádla. Školkové děti ještě říkají Močítka. Příští týden nastupuje matylda-z-k do školy, tak uvidíme, co přinese za poznatky...
23.08.2015 Vix61 Nalezl cache

Nebyla to levná sranda, odlovit tuhle kešuli. Cétéčko želvy mě kdysi vyšlo skoro na dva litry a co je taková želvina proti takovýmu šutru  

Nicméně  se zadařilo a Obelix můžu odfajfknout jako hotovej. Finálka bez problémů, dokonce ji jedna táborská kapacita "zneuctila" geokešingovým CWG, takže to bylo i s výměnou. Z obřího pařezu se sice časem stalo lesní odkladiště bordýlku, ale řekl bych, o to víc je teď mudlovzdornější. Dík za pěknou keš a zajímavej listing.

Obrázky k tomuto záznamu:
I na tomto viaduktu nešťastník pracoval. Nachází se v místě zvaném Močítka (neboli "Chcadla", jak říká místní omladina). Je to jeden ze dvou nádhernejch kousků tady v Chejnově.
21.08.2015 zmijovkar napsal komentář
Vix si vypůjčil obelisk, prohnal ho tomografem a možná je správné datum 6. července - viz výsledek vyšetření na obrázku. Ale to je celkem jedno, na počítání ani na jakoukoliv funkci to nemá vliv. Já údaj převzal ze zpravodaje, jak uvádím...
Obrázky k tomuto záznamu:
výstup z tomografu
24.01.2015 mirdule22 Nalezl cache

 *STF* 9:00

Nedávno jsem četl na nějakých geostránkách odkazy na nějaké keše v systému Opencaching. Aby jsem si o nich přečetl víc, tak se bylo potřeba zaregistrovat. Po registraci jsem i zaslídil v mapě keší a při dnešní cestě do Tábora vedla naše první zastávka sem. Okolo obelisku jsme se již v minulosti několikrát pohybovali, ale že se jedná opomníček jsme se dozvěděli až z listingu.

Odlov bezproblémový s Frejdou, který ještě není v této hře zaregistrován.

Dík za keš

20.10.2014 lakus Nalezl cache

15:30

FTF !!! Vzhledem k FTF absťáku už lovíme všechno. Už se logujeme i do čistých sešítků v papírnictví :))) Zajímavý listing a místo ukrytí dobře známé z jiných keší. Díky za kešku.

IN: CWG Lakus FTF 

Obrázky k tomuto záznamu:
Mudlokráva :)
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.004 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek