oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Obelisk    nalezené 4x nenalezené 0x 3x

23.12.2015 peaters Nalezl cache
Po odlovu hrůzné Petrovské série jsme se museli jít uklidnit na nějakou normální keš. O obelisku jsme neměl ani tušení rád jsem se sem podíval. Díky!!
24.08.2015 Vix61 napsal komentář
Dcerky mi chodily vedle Chc... Močítek na základku a s výrazem mě seznámily až v okamžiku, kdy na jejich seřezání bylo pozdě. Jednak by mě už přepraly a jednak jsem starej dobrák. Každopádně mě drsnost výrazu nepříjemně zaskočila.
24.08.2015 zmijovkar napsal komentář
"Chcadla" jsem neslyšel, asi bych se měl více stýkat s mládeží ;-)  Ale je nevzdělaná, je to odvozeno od namáčení prádla. Školkové děti ještě říkají Močítka. Příští týden nastupuje matylda-z-k do školy, tak uvidíme, co přinese za poznatky...
23.08.2015 Vix61 Nalezl cache

Nebyla to levná sranda, odlovit tuhle kešuli. Cétéčko želvy mě kdysi vyšlo skoro na dva litry a co je taková želvina proti takovýmu šutru  

Nicméně  se zadařilo a Obelix můžu odfajfknout jako hotovej. Finálka bez problémů, dokonce ji jedna táborská kapacita "zneuctila" geokešingovým CWG, takže to bylo i s výměnou. Z obřího pařezu se sice časem stalo lesní odkladiště bordýlku, ale řekl bych, o to víc je teď mudlovzdornější. Dík za pěknou keš a zajímavej listing.

Obrázky k tomuto záznamu:
I na tomto viaduktu nešťastník pracoval. Nachází se v místě zvaném Močítka (neboli "Chcadla", jak říká místní omladina). Je to jeden ze dvou nádhernejch kousků tady v Chejnově.
21.08.2015 zmijovkar napsal komentář
Vix si vypůjčil obelisk, prohnal ho tomografem a možná je správné datum 6. července - viz výsledek vyšetření na obrázku. Ale to je celkem jedno, na počítání ani na jakoukoliv funkci to nemá vliv. Já údaj převzal ze zpravodaje, jak uvádím...
Obrázky k tomuto záznamu:
výstup z tomografu
24.01.2015 mirdule22 Nalezl cache

 *STF* 9:00

Nedávno jsem četl na nějakých geostránkách odkazy na nějaké keše v systému Opencaching. Aby jsem si o nich přečetl víc, tak se bylo potřeba zaregistrovat. Po registraci jsem i zaslídil v mapě keší a při dnešní cestě do Tábora vedla naše první zastávka sem. Okolo obelisku jsme se již v minulosti několikrát pohybovali, ale že se jedná opomníček jsme se dozvěděli až z listingu.

Odlov bezproblémový s Frejdou, který ještě není v této hře zaregistrován.

Dík za keš

20.10.2014 lakus Nalezl cache

15:30

FTF !!! Vzhledem k FTF absťáku už lovíme všechno. Už se logujeme i do čistých sešítků v papírnictví :))) Zajímavý listing a místo ukrytí dobře známé z jiných keší. Díky za kešku.

IN: CWG Lakus FTF 

Obrázky k tomuto záznamu:
Mudlokráva :)
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.007 sec
Generování stránky: 0.002 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek