oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Tábor včera a dnes - Synagoga    nalezené 2x nenalezené 0x 4x

26.05.2015 Vix61 napsal komentář
Zmijovkářovi děkuji za návštěvu keše. Do listingu jsem si dovolil dát odkaz na jeho zápis (a především na jeho fotku-srovnávačku)
23.05.2015 zmijovkar Nalezl cache

Na tuto skvělou serii keší jsem se chystal dávno. FTF bych asi nedal, to byl Milan lačnější, ale STF na mě čtvrt roku počkalo. Včera jsem osobně ownerovi vyjádřil obdiv nad kvalitou listingů, tak co už více psát.. Každopádně díky.

Na místě by jistě byla hezčí synagoga než odkladiště na plechovky (kam bychom ale ty naše plechovky dávali?). Porovnání viz foto z úvodních souřadnic. Pak jsem se ještě snažil najít místo na parkánech se schodištěm, kde byla pořízena jiná fotka - viz druhý obrázek. Díky tomu jsem si všimnul této architektonické drobnosti, krásných kamenných schodů, dnes tedy již zchátralých.

Obrázky k tomuto záznamu:
Odkladiště versus synagoga
Z dálky
16.02.2015 Vix61 napsal komentář
Hmmm, tak to jsi dobrej, žes zachránil pejska, kterýho se někdo zbavil. Mám dost známejch, co jsou pejskaři (mají papíráky) a psa z útulku by si nikdy nevzali. Dixi má štěstí.
15.02.2015 Milan_cze napsal komentář

Dixíček je hodnej, spíš štěká že se bojí a jen tak by nekousl... Kouše jen mě, páč mě se nebojí :-D a když ukážeš, že jsi kamarád (dáš mu piškot), tak po desátém jste už kamarádiNavíc je to mazlík, díky kterému jsem mel loňské vánoce veselejší. 22.12.2013 jsem se na něj jel podívat do útulku a 24.12.2013 jsem si ho vzal natrvalo. Je to živel, temperament, ale nedal bych na něj nikdy dopustit :-)

 

:-D S tím listingem je to stejně sranda :-D Jo jo, Synagogu jsem kdysi zakládal já, ale když lidi nechápali, jak že jsem to myslel s uložením keše a místo aby si pro keš šáhli pohodlně, tak šplhali po značce a spod..Tak jsem to nechal Ejdl, ta o ní stála a nepřímo jsem jí místo vyfoukl... A jsem rád, že listing zachovala

15.02.2015 Vix61 napsal komentář

Gratuluju k dalšímu FTF a dík za pochvalu listingu (vycházel jsem totiž z Tvého , protože z ostatních materiálů se mi jevil jako nejlíp zpracovanej. Ejdl jsem pochopitelně požádal o souhlas v domnění, že autorkou je ona. Vysvětlila mi to, ale trošku s prodlevou, takže keš už visela na netu. Máš dodatečně u mě panáka.)

Pozn.: Že jde o pejska a né o fenku jsem poznal na první pohled. Kabátek mě sice  zmátl, ale pohled má nebezpečnej. A před malejma mám respekt, velkej mě totiž ještě nekous. (Manželce, která mi kouká přes rameno, se móóóc líbí...)

15.02.2015 Milan_cze Nalezl cache

FTF !!! 14:49 :-)

 

Tuto kež jsem si chtěl nechat na zítram ale když už se jelo kolem... :-)

 

Synagogu znám, však jsem jí na GC věnoval taky keš, ale musím uznat, že listing u této keše je lépe zpracovaný. 

 

Docela me mrzí, jak to se Synagogou dopadlo.. Sám si ještě pamatuju, když zde probíhali archeologické práce, před vybudováním parkoviště.

 

Autorovi děkuji za další oživení Táborského OC.

 

 

Obrázky k tomuto záznamu:
Už nemáme telefony na focení, tak přikládáme pejska. Pozn. není to fenka, ale pejsek!!!!
Nějak mi ušlo, že je odtud vidět tak krásně věž :-)
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.004 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek