oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Kraví poklad    nalezené 9x nenalezené 0x 1x

07.07.2012 tuxici Nalezl cache
Letopocet na sousosi objeven, zamereno asi spravne, jelikoz dalsi stage nalezena presne. Vzpomnel jsem si na stredni skolu, takze prepocet obloukovych jednotek nebyl zadny problemFinalka by zaslouzila novou krabku. Super vyhled na hrad. Diky za kes a zajimavy pribeh.
13.10.2010 valinkavalinka Nalezl cache
napodruhé, poprvé jsme se motali někde úúúplně jinde :-D
29.03.2010 LamaZ team Nalezl cache
Nalezeno v pohodě a bez problému! Viz log na gc.com...Díky
17.07.2009 mipol Nalezl cache
Napodruhé, ale přece. Jen u final stage to chce pořádnou porci repelentů nebo tlustý neoprén. Ti komáři jsou fakt strašně otravní, člověk nenapíše do logbooku ani půl slova a už jich musí ze sebe tak 5 setřepávat :-).
12.07.2008 Laboda Nalezl cache
Trochu jsem se zadrhl na prvni stege, holt letopocty, ale pak to slo dobre. Moc se mi to libilo, netradicni zpracovaní. Finále jsem nasel v 11:30. In - GC, Out - TB. Diky za prima kes.
18.05.2008 rsc_cz Nalezl cache

20:06 [#1]

Tahle cacheška mi dala docela zabrat. Poprvé jsem se jí pokusil odlovit v půlce března, ale to jsem u první stage vygooglil špatné datum výstavby pomníku (podle mě bylo správné a špatné se používá ve výpočtu), které mě zavedlo doprostřed pole, kde široko daleko nic nebylo. Tedy asi o třista metrů dál byl křížek, ale ne ten hledaný.
Večer jsem pak našel to pro výpočet správné datum a podle mapy ZM10 na nově určených souřadnicích měl nějaký kříž být, ale už jsem neměl čas se o tom přesvědčit.

Teď na začátku května jsem si zase udělal výlet do této oblasti (i když tentokráte to byl výlet pracovní) a dneska odpoledne jsem vytáhnul kolo a jel se podívat po okolí.
Křížek jsem tentokrát našel bez problémů (minule jsem kolem něj projel, ale vůbec jsem si ho nevšiml), ale s výpočtem finálních souřadnic jsem měl tak trochu problém. Nějak jsem si neuvědomil, že stupňová minuta má jen šedesát vteřin, takže mě to zase zavedlo doprostřed pole BigSmile
Chvíli jsem to zkoušel přepočítat, ale pořád mi to vycházelo stejně, takže jsem to vzdal a zabalil to. Po ujetí asi kilometru jsem se zastavil u výhledu na Starý Jičín a ještě trochu přemýšlel, když tu mi to najednou došlo Smile. Rychle jsem souřadnice přepočítal a vyrazil k cachešce, od které jsem předtím byl jen kousek.
Najít jí v temném lese chvíli trvalo, ale nakonec se to zdařilo. Díky za zajámavý výlet při kterém jsem toho našlapal o dost víc, než bylo nutné Smile

in: CWG (rsc_cz)
out: sovička

18.05.2008 druzicka & team Nalezl cache

Nejhorsi bylo najit pomnik, po mirnem kopancu nalezeno a pak uz to slo samo. Druhy krizek je zajimave situovany :o)

Diky za fajn zabavu...

28.12.2006 Peta15 Nalezl cache

Nalezeno v pohodě.Kraví poklad jsem nenašla sama,ale s mojí kamarádkou Kikinou31,šlo to hladce.

IN:Kača

OUT:Post.známka

28.12.2006 kikina31 Nalezl cache

 11:15

nalezeno v pohodě. trochu zimy už klepalo na mé ruce při zapisu. kolem nadherna priroda a moc hezky príbeh

IN:káča

OUT:post. znamka

18.04.2006 Rakodav napsal komentář
Zmena vypoctu souradnic. Bohuzel udaje o letopoctech se v literature rozchazely.
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.026 sec
Generování stránky: 0.002 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek