oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Pate heslo    nalezené 99x nenalezené 0x 1x

12.08.2021 tulak Nalezl cache
Dlouho jsem tady už nebyl...
09.11.2018 kaulilux Nalezl cache
Zábavné luštění. Nejsem IT expert, ale základní znalosti html v tomto případě byly dostatečné k prolomení všech kódů. V terénu jsem našel keš bez problémů a úspěšně dokončil agentskou misi. Informace předány Admirálovi. Díky za keš!
14.08.2018 tulak Nalezl cache
Prvni pokus...
09.10.2017 Jakuje Nalezl cache
13:33 Jakuje společně s Adue
Tento víkend jsme stěhovali bratra do Prahy. V neděli jsme stěhovali poslední části do Prahy, ale vzali jsme to přes Beroun, kde jsme měli vypočítanou finálku letterboxu (včera už bylo zavřeno). Poté jsme vyložili v Praze náklad a prošli ještě kousek Prahy včetně pěkné keše Páté Heslo a chybějícího písmene do Abecedy pro Adue. A nakonec hurá domů do Brna.
Ještě jedna keš v Praze. Nějak jsem o ni zavadil a za chvíli jsem měl souřadnice, tak proč se na ni nestavit. Místo vypadalo zajímavě, stáří vypadalo jako výzva, možnost logovat na opencaching.cz jsem také dlouho neměl. Na místě v parku jsme nenašli nedalekou tradičku, podzimní pohledy byly pěkné. Souřadnice ukazovaly trochu mimo, ale hint a fotky byly docela zřejmé a tak jsme se jali hledat.
Dala zabrat, ale nakonec jsem ji uviděl.
Díky za pěknou keš se zajímavým tématem. Líbila se.
12.11.2016 culibrcek Nalezl cache
Získat heslo nebylo tak těžké, jak se z počátku zdálo i pro amatéra. Díky
02.08.2016 evabur Nalezl cache
Při luštění jsem se nejdříve zaměřila trochu jinam, ale brzy mi došlo kde mám hledat. Pak už šlo vše docela rychle. Na místě byl nedaleko mudla se psem a tak jsme si zašli nejdříve na kafe do nedaleké restaurace. Mudlu mezitím vyhnal déšť a my jsme mohli nerušeně vyzvednout keš a logovat. Díky této keši jsme se také dozvěděli o stránkách opencaching.cz a mohli se tedy zalogovat i zde. Díky za pěknou mysterku.
18.07.2016 Kub4 Nalezl cache
Normálně loguji jen na geocaching.com, ale když už jsem získal šesté heslo, které na geocaching.com neuplatním, zaloguji se i tady. Takže tohle je můj první opencaching.cz log. Díky, pěkně udělaná keška.
06.01.2016 Pikinka Nalezl cache
Dekuji Pilsnerovi71, za pomoc s touto kesi :). Hezka prochazka snehem :).
05.01.2016 Pilsner71 Nalezl cache
Děkuji za krásnou zkušenost. Nejen hezká procházka ale i rozšíření obzoru v IT. A děkuji ownerovi za pomoc při překonání 2. hesla.
10.01.2015 o_three Nalezl cache
Tak tohle byla moc hezka keska. Otevrel jsem poprve davno ale skoncil jsem na druhem hesle. Nedavno jsem se do luseni znovu zakous a hesla padala jedno za druhym, az jsem jako laik kroutil hlavou. Dnes jsem mel cestu (relativne) kolem a tak jsm se zastavil. Misto moc hezke. Seste heslo jsem ziskal. Mise splnena. Diky.
06.09.2014 premil Nalezl cache
Dnes na druhý pokus konečně odlovená Díky. IN GWC
12.12.2013 krtekgps Nalezl cache
Postupně jsem se prokousal všemi hesly a dnes byla nalezena i finálka. Díky za pěknou kešku i zajímavé luštění.
27.09.2013 kowax Nalezl cache
Super luštění, díky. :)
Obrázky k tomuto záznamu:
Pocernicky rybnik
27.09.2013 milnerus Nalezl cache
26.09.2013 paja_du Nalezl cache
Diky za kesku. Super napad. vice na geocaching.com
01.09.2013 MMD3 Nalezl cache
U nas v mlekarne je zapotrebi chranit recepty na mlecne vyrobky hned celou radou hesel, takze pouhych pet pro nas byla banalita http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_big.gif" border="0" alt="" align="middle" />.
Kes nalezena velmi rychle, vyjimecne si zalogujeme i Opencaching, kdyz uz to k nemu smeruje.
Diky za kes!
12.04.2013 doodle_cz Nalezl cache
Vice v logu na geocaching.com. TFTC!
22.10.2012 runici Nalezl cache
Odloveno behem popracovni keskovaci navstevy Pocernic a okoli. To techto koncin jsem s GPS jeste nezabloudil, takze jsem se sem pod zaminkou nakupu v blizkem sokinparku konecne podival.

Lusteni bylo strasne jednoduche, na pocet hvezdicek nejak az presprilis - porad jsem si rikal, kdy prijde ten zasek. Inu, neprisel, nekdy se zadariVlastni odlov pak naprosto bez potizi, misto sice krasne mudloodolne zamaskovane, ale geozrejme.

Diky za kes
23.08.2012 lordzlord Nalezl cache

Souřadnice vyluštěny během února, odlov a zalogování na geocaching.com 1.8.2012 ale tady se loguji až dnes. Při první návštěvě kešky se my nepodařilo najít ono potřebné heslo pro zalogování zde. Při druhé návštěvě a důkladné kontrole celé keše se zadařilo.Díky za luštění a za keš.

25.06.2012 marky-cz Nalezl cache
dosud jsem nemela poneti, ze neco jako opencaching existuje, takze muj prvni log zde.. zaroven loguji i na geocaching.com.. diky za zajimavou kesku :)
25.01.2012 Lukabike.com Nalezl cache
9:30 - Toto je náš první log na tomto serveru, logujeme i na gc.com. Tuto kešku luštila geožena, kterou strašně dráždil otazník ve vybrakované části mapy. Několikrát bylo rozluštěno, vždy vzdáno. Ale včera se zadařilo, i když to už vypadalo, že to vezmem BF, jsme zásadoví kačeři a takový bod by nás vůbec netěšil. Takže chvilka mordování a pár šťastných náhod a bylo to doma. Dnes ráno při cestě od zubaře v poklidném a liduprázdném okolí nalezeno. Díky za pěkné luštění! Moc bavilo. OUT: TB
10.12.2011 Horstorm0 Nalezl cache
08.12.2011 Trevelyan77 Nalezl cache
Loguju rovnez prvne na opencaching.cz, super kesky, diky :)
14.10.2011 mtauf Nalezl cache

Moje první keš logovaná na Opencaching. Více na Geocaching.com

Díky

25.08.2011 fluffy13 Nalezl cache
Zajímavá keš a umístená do pěkného prostředí. Vyluštěno bez problémů. Díky.
25.08.2011 soptik team Nalezl cache
Vzhledem k tomu, že tato oblast vědomostí je mi poněkud vzdálená, přidal jsem se k Fluffymu13, který v pohodě vyluštil. Díky za keš.
21.03.2011 crazyhorse77 Nalezl cache

Po nějaké chvíli mozkového vypětí jsem jí, jako jednu z "domácích" dostal :-)

Díky za keš

20.03.2011 2TECKA Nalezl cache
Keška ulovena během příjemné procházky z Černého Mostu do Dolních Počernic. Díky za keš.
28.11.2010 tomixes Nalezl cache
Díky za keš.
05.11.2010 kennyovi Nalezl cache
Zajimavy napad, stacilo pozorne cist co se s tim ma delat a pak to slo. Odlov v 15. hod za odpoledniho podzimniho slunka, ktere umocnilo krasne okoli mista ulozeni, kde jsme dosud jeste nebyli. Diky.
04.11.2010 vlapale Nalezl cache
díky za fajn cache
31.10.2010 teepec Nalezl cache
[#314 16:30] Tohle byla moje nocní mura už od mých geocachingových zacátku. Jako keš dlouhou dobu nejbližší od mých HC jsem jí samozrejme chtel mít odlovenou. Nekolikrát jsem se pustil do luštení, strávil pri nem celkem nekolik hodin, ale proste druhé heslo se mi dlouho prolomit nedarilo. Až jsem jednou tenhle týden jel vecer domu a napadla me šifra pro mojí budoucí vlastní kešku a došlo mi, že takhle by mohlo být rešeno i druhé heslo. Doma jsem ale zjistil, že není. Podle jistých indicií mi bylo témer jasné, kde je keš schovaná a jako znalý onech míst bych jí dal BF, ale to by nebylo ono, nemel bych z toho radost. A tak jsem luštil dál. A hle, ono se to nakonec podarilo. Samozrejme jsem tomu nemohl uverit a chytal se za hlavu, že me to nenapadlo drív. No proste nenapadlo. Tretí heslo brnkacka, zaseknul jsem se opet na ctvrtém. Nemel jsem moc páru, co se tam po mne chce, ale po slabé pulhodince padlo i ono a já se opravdu hodne radoval z úspechu. Odlovil jsem ho dneska odpoledne za asistence Geoprítulkyne jako svou, když už ne jubilejní, tak aspon p-cache :-). Vzhledem k tomu, jak dlouho jsem nad ní sedel, je to jedna z mých nejcennejších trofejí. Díky!
02.10.2010 vlne Nalezl cache

Diky za moc hezkou kesku s lustenim, ktere mi delalo radost. Bez jednotlivych hintu bych to nezvladl a moc me to bavilo. Keska samotna je umistena v prijemnem a klidnem prostredi.

Diky moc, vlne

27.09.2010 HNF-01 Nalezl cache
Diky. Rybnik docela preteka, viz foto na gc.com
24.05.2010 Maartin007 Nalezl cache
Asi bych do techto koncin nezavítal nebýt TB Moving coordinates, který sem pricestoval. Když jsem v pondelí ráno zjistil, že zde už od soboty prespává, ríkal jsem si, že je asi už pozde. Ale pak jsem kouknol do logu a zjistil, že keš je asi pro vetšinu kaceru obtížná. Vzhledem k tomu, že jsem si pred pár lety rozšíril znalosti hlavne díky stránce "Jak psát web", bylo pro me rešení vedené i trochu polopatickou nápovedou snadné. Ale chápu, že clovek musí vedet kam šáhnout, na co se podívat a hlavne mít predstavu, co ta neslušná slova jako cookies apod znamenají.
Udelal jsem si prestávku v práci a po poledni se vydal pres celé mesto (podle Murphyho zákonu jsem chytil dve zácpy kvuli bouracce na Jížní spojce smerem tam a jednu zpet - opacný smer vždy byl prujezdný ...).
Bylo krásne krátce po prutrži mracen, v parku asi jen jeden dva živácci, nalezeno príjemné místo uložení a uvnitr ... nejen to páte heslo, ale i kýžený TB!
Díky i za výlet na moc pekné místecko.
12.05.2010 klocna Nalezl cache

18:00

Po delší době odhalena všechna hesla a dokonce nalezena i finálka . Díky za pěknou lušťovku.

06.04.2010 TomHol Nalezl cache
Na tuto kesku jsem narazil vicemene nahodou, hledaje neco k odlovu pobliz Pocernickeho rybnika. Jako pro weboveho programatora to byla pro mne vyzva. Druhe heslo dalo dost zabiracku, takhle bych to necekalZbytek pohoda! Pekne misto, diky! No trade.
28.03.2010 Netorack Nalezl cache

(15:25) s Anetkou

Když už jsem to heslo získal, tak ho využiju a udělal jsem si účet na opencaching.czVíce v mém logu na gc.com

Díky.

02.12.2009 XrayEcho6 Nalezl cache
Díky za pěknou hru! Byla to pro technika docela pěkná rozcvička. Přiznám se ale, že jsem si hledání řešení neustále komplikoval. Místo je velice pěkný, udělal jsem obr. TNLNSL, TFTC.
Obrázky k tomuto záznamu:
cestou
28.11.2009 JotT Nalezl cache

11:30

Takove mysterky ja muzu.. Trochu lusteni a pak cesta na hezke misto.. Mimochodem - je to muj prvni nalez logovany zde na opencachingu (jinak samozrejme soucasne proveden log na GC)

Diky za moc hezkou kes...

12.10.2009 vlaju Nalezl cache
No tak kdyz uz jsem to heslo rozlousknul az do konce, tak jsem si i vytvoril ucet na opencaching a loguju i zde. Diky!
10.10.2009 lukasekprochazka Nalezl cache
Díky, více na gc.com.
21.09.2009 samaell Nalezl cache

Uloveno,

hezka rozcvicka v html.

Diky

03.09.2009 diablo_ll Nalezl cache
zajmava keska.. diky moc :).. TFTC
13.08.2009 petoru Nalezl cache
Zabavne lusteni. S pouzitim napoved na strankach a se zkusenostmi z Hacker Series to nebylo tak tezke. Pekna prochazka parkem. TFTC Petoru team.
IN: GC (Jirwo's 2000 Finds Geo- Achievement Geocoin)
28.07.2009 JarredCZ Nalezl cache
Nalezeno, diky za kesku
09.06.2009 honza.ircing Nalezl cache
Luštilo celkem v pohodě, přecejen o webech a zapespečení něco vím :-). Krabičku jsme taky našli v pohodě a ještě se prošli po krásném parku. Díky
01.05.2009 lucinka_s Nalezl cache
Navigator mel vylusteno behem chvilky. Dnes jsme meli cestu kolem, tak jsme odlovili.
Dik za zajimavou mystery 
21.03.2009 malin Nalezl cache
dnes konecne odloveno, moc pekne misto; probblemy pri lusteni delalo druhe a pak 4. ktere neslo v praci ale az doma. na gc.com zalogovano pod malin.sedlacek
21.02.2009 basurazi Nalezl cache
nalezeno s partickou kaceru:-) Díky za kešku:-))) IN TB
20.02.2009 VXP&ZuZu Nalezl cache
Nejvic dalo zabrat druhe heslo a pak uz to slo dobre. Alespon tak mi to bylo recenoNa tyhle zahady je tady vxp.
IN: GC mario mystery
18.02.2009 SiPo Nalezl cache

Dnes v 11:11 jsem jako svoji 111 keš konečně prolomil Páté heslo.

Děkuji za vzdálenou pomoc Removi a Hrabjemu.

13.02.2009 bdek Nalezl cache
Vyluštěno už dávno, ale až dnes byla cesta kolem. Souřadnice finále zůstali doma, zbyla jen určitá představa dle mapy a kolega, co ji už měl nalezenou, ale moc si nemapatoval, kde byla a tak jsme zkusili brulat force a tam, co on tvrdil, že určitě nebyla jsem ji nakonec nalezl. Díky
29.01.2009 Petrs.net Nalezl cache
17:50 Super, hotovo, vyrizeno k dennimu poradku. Lustil jsem ji uz jednou pred casem, zasekl jsem se na 4ce, ale protoze jsem uz zkuseny hacker z Hacker series, tak jsem to dnes mohl dokoncit. Pekne udelane, kesku jsem nasel hned i po tme. Diky za peknou kes na peknem miste.
22.01.2009 brazajar Nalezl cache

Nalezeno - zalogovano do logbooku 18.1. ... na webu az dnes. Sice jsem se k heslu dostal (po boji, obcas ta jednoducha cesta je sice do oci bijici, ale mozek ji ignoruje - hlave ze o tom neco vim, ze ) ... ale cestou domu jsem si vyhodil z pdacka soubor s kodem ... no, aspon jsem se sem prosel znova. Dnes na vecerni rodinne prochazce znovu objevena, kod opsan jiz poradne... A dnes loguji zde na opencachingu svuj prvni nalez! :o)

Diky za super kes.

16.01.2009 Maxinoha Nalezl cache
Na tomto webu loguji jen k uznání této kešky na oficiálním webu.
02.11.2008 energit Nalezl cache
#500(GC) #5(OC) po hacknutí hacker series 1,2 tohle už tak těžké nebylo, každopádně se měmoc líbila a tak jsem si jí vybral jako svou 500 jubilejní a 5 jubilejní zde na OCdíky
07.10.2008 jansna Nalezl cache
Pekná hrícka. Vzhledem k mojí profesi (infosec spec.) to nebylo tak težké jako ostatní 4kové keškyale pobavil jsem se. Navíc procházka k finálovce je v tuto dobu opravdu luxusní! Díky!
03.10.2008 jaykay72 Nalezl cache
(#474 18:56)
Luštení bylo v pohode, akorát dvojka me potrápila. Nakonec jsem na nej prišel, ale víceméne náhodou. :)
Schovka pekná, nejdrív jsem v ní nic nenašel, až napodruhé jsem se podíval porádne a uvidel ji. Díky za keš.
In&Out: --
27.09.2008 3/4rytiri Nalezl cache
Nalezeno bez velkých potíží. Akorád chvilku zabralo vyluštení kódu, ale za pomoci kolegy z geotýmu vylušteno. Dík za zajímavou keš na pekném míste.
IN- hopík, postavicka a prívešek ABC
OUT- 2x fotbalové mince a odznak
21.09.2008 Jirka78 Nalezl cache
Lusteni me moc bavilo a na odlov jsem vzal do parku svoji rodinku, takze paradni den. Diky za super kesku.
15.09.2008 zmarvin Nalezl cache

Loguji pro splneni podminky z Gc.com.

15.09.2008 Stilgar-cz Nalezl cache
Loguji pro splneni podminky na GC.com
22.08.2008 profa Nalezl cache
Tak etapový závod skoncil. E1 jel jsem loni na kole skrz Pocernice a na Legendu, že má být nejaká keška, po 20 min jsem to vzdal, když jsem si konecne všiml, že je to mysterka. E2 Dlouho se mi do luštení nechtelo, až pred 2 mesíci jsem se konecne dokopal. Až na malé problémy se4 heslem v pohode. E3 Dneska jsem se konecne dostal pro finálku, šipka ukazovala na naprosto jasné místo, šáhnu najisto a ono nic, 15 minut prozkoumávám každou píd okolov okruhu 10 m a zase nic. Tak jsem si šel odpocinout ke kamené skluzavce a pak druhý pokus a zase nic, tak jsem vše vyfotil pro konzultace s autorem a pred odchodem mi to nedalo a šáhnul jsem hluboko do místa, které jsem už dvakrát zkoumal a ejhle ruka šmátralka neco drží. No konecne vítezství.

Perfektní cache, díky za vynikající zábavu. IN autícko

19.08.2008 Jura30 Nalezl cache
Výborná kešule, odheslování v poho až na sušenky. Místo úkrytu pátého hesla je prostě skvěle vybrané. Vůbec celý park je fajn. Na výzvědy jsem se poté vydal i do nedaleké hospůdky Leta páně, ale i při namířené bouchačce proti místní smetánce všichni předání zásilky zapíraliTak jsem si dal aspoň kus žvance a dobrý pivko :-)
06.08.2008 derilin Nalezl cache
nejvetsi problem je tohle logovani ;-)
02.08.2008 Punkrac Nalezl cache
MadlenkaF lustila a vsichni i s Yaoistou  jsme odlovili
02.08.2008 yaoista Nalezl cache
Vylusteno a zalogovano spolecne s Madlenkouf a Punkracem. Loguju take na geocaching.com. T4TC.
25.07.2008 mitak Nalezl cache
Loguju jako podmínku logu pro GC.com
06.06.2008 Havli team Nalezl cache

Tak loguji i zde, po provedenem logu na geocaching.com.

02.05.2008 Medovi Nalezl cache

Naprosto super keška. Věděla jsem o ní dlouho, ale pořád se jí bála. Letos jsem si dala ve škole předmět Tvorba webových stránek a aplikací a teď jsem zjistitila, že je to vlastně snadné Zvlášť s jedním doplňkem firefoxu, který používám. Luštění mě moc bavilo a místo uložení nás taky nadchlo, nemáme to sem daleko a určitě se ještě vrátíme. 

Díky moc, dáváme do našich oblíbených.

29.03.2008 brtnik.info Nalezl cache
Vyluštěna s Petriciem. Mě dalo nejvíce zabrat druhé heslo a jemu čtvrté.Děkujeme.
09.03.2008 millu Nalezl cache

Dik za cache. Moje prvni na opencachingu. Nalezeno jiz temer za tmy, ale i tak jsme poznali, ze park je moc hezky. Vylustila jsem vse v pohode, jen dvojka trochu potrapila.

TNLN 

06.03.2008 Foxicek Nalezl cache
Tak jsem si konecne diky teto kesce vyzkousel opencaching.cz. Hezky udelana mysterka (dle meho gusta). Ten druhy krok me celkem potrapil ;). Dik za hezkou kesku.
04.03.2008 coccinello Nalezl cache
Dlouho jsem měl tuto kešku v paměti, ale teprve před týdnem jsem se na ní podíval důkladně. Ani to moc nebolelo a mohl jsem jít pro páté heslo.
Park mě příjemně překvapil spoustou mostíků a jiných výtvorů. Dík
TNLN
10.02.2008 vraatjaOC Nalezl cache

Skvela zabava pri lusteni tehle mysterky a diky moc za ni. Dnes na finalce "silene zamudleno", ale nakonec se to povedlo. Moc hezke misto, ktere jsem neznal , ac par kilometru odsud jsem dost roku jezdil.¨
T4TC

Vraatja
TNLN

19.01.2008 cztweety Nalezl cache

Paradni mysterka, odloveno s Pardubickou bandou.

Diky za cache. 

02.12.2007 pepe.cz Nalezl cache
Pekna mystrerka, finalovka je ulozena v zajimavem a hezkem miste. Diky
25.11.2007 graphix Nalezl cache

Cache nalezena v nedeli ve 13:10 zahy po prolomeni posledniho hesla. Vice na Geocaching.com

 Diky za pozvanku.

28.10.2007 R+R Nalezl cache
Cache odlovena asi ve 22:20, na finalni heslo jsme potom prisli asi trictvrte hodiny po pulnoci. :)
Fakt prima mysterka a moc pekny park, do ktereho asi nekdy za svetla zajdem. Diky. :)

in: mega sklenenka, kolicek na pradlo
out: mini sirky
09.10.2007 Zano Nalezl cache

Zdar,

nalezeno v pohodě ve spolupráci s kámošem. V 19:00 po tmě s čelovkou a bez signálu :-)

Zano & Česťa

in: klíč 8/10; minizápalky

out: šmoula

Dík za cache 

 

04.10.2007 Paullow Nalezl cache

 
Pekne udelana keška... Park je pekný. Pri lovení bylo docela mudloprázdno, jen jsem musel pockat až zmizí paní s pejskem...

OUT - GC 

03.10.2007 plysa Nalezl cache

Lusteni bylo pekne a slo docela rychle.  Vylusteno jsme meli uz delsi dobu, na odlov doslo az dnes. Nalezeno rychle (dobre zamereni). Protoze se nam keska (i pribeh) moc libila - zanechavame GC. Diky za kes!!!

IN: GC

OUT: -  

03.06.2007 nufloni Nalezl cache

Luštění mi dalo teda pěkně zabrat. Zasekl jsem se u druhého hesla asi na hodinu. Pořád jsem v tom hledal nějakou logiku, až jsem nakonec přišel na to, že tam žádná neníOstatní hesla byla otázkou chvilky.

Pro kešku jsme si zajeli dneska na kole a okolí místa uložení je moc pěkné. Díky. 

OUT: Potvora s kostkou

IN: Velryba 

21.05.2007 dannyx Nalezl cache
Moc pěkně udělaná keška, potrápilo mi to mozkové závity než jsem na to přišel, ale stálo to za to. Díky.
IN: figurka ducha, OUT: nábojnice
12.05.2007 johniez napsal komentář
přidělal jsem nápovědu, aby cache nebyla tak obtížná pro ty, co do toho příliš nevidí..
08.05.2007 VodMys Nalezl cache

Pekne sifry, i hledani, ALE hodilo by se napsat, ze souradnice zde uvedene NEJSOU souradnice Cache!!

Zjistili jsme 4. heslo, jeli do Pocernic, tam stravili hledanim hodinu a pul, nenasli a jeli domu (dostatecne vytoceni). Doma jsem zadal do kolonky pro pate heslo dostatecne stavnaty vyraz a ejhle uz jsem vedel kam mam jit!!

Pro vsechny hledace: nechcete-li stravit hodinu na skladce zadejte spatne pate heslo.

PS:uz mame nainstalovanou Operu :-) 

09.04.2007 vikous Nalezl cache

19:25 #36
Díky za super cache.
Nejvíce času mi paradoxně zabralo vlastní pochopení listingu, když mi konečně došlo co se po mě chce, šlo to snadno. Malé zdržení nastalo až u 4. hesla (asi jsem nenašel, nebo nepochopil nápovědu ve zdrojovém kódu), ale nakonec se zadařilo. Nalezení vlastní cache bylo velice snadné.
Navíc jsem díky téhle cachi "objevil" tyhle stránky.

TNLNSL 
01.04.2007 Kpypl Nalezl cache

Chytra a dobre vymyslena keska s ukrytem na peknem miste. Kdyz se objevil jeji vypis, nadsene jsem profrcel prvni tri hesla a pri ctvrtem me to po chvili prestalo bavit. Minuly tyden na mne odkudsi vypadl vytisteny vypis a za chvili pote jsem slavne zvitezil i nad tinm prokletym pecivem (kupodivu i s IE7). Diky moc! TNLN

19.02.2007 Rostej Nalezl cache

loguji jako dukaz vyreseni 6. hesla 

diky za prima kes 

14.02.2007 minarjo Nalezl cache

Jiz jsem napsal log na gc.com (http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=76856442-d093-49ec-b4cd-730ef6935ba9), zde jen pro potvrzeni sesteho hesla. Diky za cache.

TNLN 

03.11.2006 chromos Nalezl cache
Tak jsem se vyblbnul jak s FF, tak s IE i s Operou. Nakonec jako nejsnazsi se ukazalo pouziti FF, tedy az na ten jeden zamek, kde to jde s Operou uplne samo. Odloveno v noci, prece kdyz se bouram do cizich pocitacu, tak si pro korist nepujdu ve dne, aby me kazdy videl, ze jo.Na miste jsem se na chvili ukryl, jestli treba "nepride ktosi zo slovenskej hysterky", ale asi maji na praci nejake lepcejsi exploity.Diky za prima cache.
24.09.2006 Atip1 Nalezl cache
Dnes jsme se tu zastavili cestou z Mimonska, kdyz jsme vstoupili do parku cekalo nas velke prekvapeni v podobe neuveritelneho mnozstvi lidi, jak jsme se pozdeji dozvedeli a hlavne uvideli, strihala se slavnostne paska na opravenem moste. U kesky byl nastesti dneska docela klid, takze jsme se konecne dostali k poslednimu heslu. Dekujeme.
08.09.2006 cejda Nalezl cache
log viz. geocaching.com díky
08.09.2006 dracice Nalezl cache
Po prolomeni hesel snadna korist. Diky za pozvanku.
08.09.2006 dandra Nalezl cache
Nejsem sice zadny hacker, ale tohle bylo opravdu jednoduche. Kdo si to stezoval na IE? Jde to s nim taky, i kdyz je to takove drbani pravou rukou za levym uchem . Pixlicku jsme si dali s Cejdou jako nocni bojovku pro poter, abychom si ji alespon trochu ztizili . Diky za dalsi pekne misto, o jehoz existenci jsem netusil.
02.09.2006 Toniczech Nalezl cache
cca 12:40 Nad lamanim hesel jsem se dobre bavil vyjma ctvrteho, ktere dalo z technickych pricin dost zabrat. Zato u pateho hesla jsem se pak nervove zrestauroval vic nez dostatecne. Moc krasne misto, diky. TNLN.
01.09.2006 Dorcadion Team Nalezl cache
...jo, jo... dnes nalezena spolecne s Dáinem, detaily na gc.com
{$lang_emotions_cool}
31.08.2006 onimalu Nalezl cache
tak zpetne loguji i sem pekny parcik .. dik
31.08.2006 pepa Nalezl cache
Po ukonceni pracovni porady, ktera zcela vycerpala me mentalni kapacity, jsme s Ferdou zjistili, ze mame nedaleko novou kesku. Mne se puvodne do lusteni moc nechtelo, ale kdyz jsem videl, s jakou vervou se do toho Ferda pustil jsem si rekl, ze to nenecham jen tak. A zanedlouho bylo nase snazeni korunovano uspechem a meli jsme souradnice. Nalezt kesku a objevit zbyvajici potrebne heslo jiz nebyl zadny problem. Diky za cache.
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.505 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek