oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Špionem v Josefově 3 - západ    nalezené 4x nenalezené 0x 0x

18.08.2012 sparrow Nalezl cache
Nalezeno také na gc.com:
15:20
No a tady už jsem to dorazil. U nekterých indicií jsem úplne nepochopil, co se má vlastne spocítat, neco jsem sice spocítla, ale neupravil pomocí konstant do tvaru správné indicie a nakonec jsem ani nezvládl delení dvema. Po úprave na základe logické úvahy jsem vyrazil na místo, kde schránka opravdu nebyla. Pak jsem tedy našel ješte to s tím delením dvema a dorazil jsem na místo, které by i odpovídalo hintu, ale moc se mi nechtelo verit, že by to tam bylo. No nakonec jsem do toho zaštoural a schránka byla na svete. Poslední díl mapy mám a mužu vyrazit do podzemí. Díky za keš.
27.10.2011 Skipers Nalezl cache
Díky za další do série!
28.08.2011 Jazzlinka Nalezl cache
Geocaching.com nález.
11:19 Po sobotnim uklizeni jsme se s Berdou a leninkou.cz vrhli s chuti na zdejsi krabicky a tato multinka byla jedna z nich. Nakonec jsme diky vetsi casove narocnosti jen obesli a castecne objeli vsechna zastaveni a pred spolecnou prohlidkou podzemi spocitali finalove umisteni. Na odlov doslo az dnes rano. Diky za provedeni po zajimavych mistech.
28.08.2007 maaaca Nalezl cache
15:48; spolu s karlosem; Tahle trochu potrapila. Pri pocitani finalky jsem se sekl ve vypoctu delky a GPS nas dovedla do dvora, kde sice hezky sedel hint, ale kes tam nebyla a bylo tam hodne zvedavych spoluobcanu "co ze to tam hledame". Nakonec jsem se spojil s H+ (diky), ktery pomohl. Diky
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.008 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek