oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Špionem v Josefově 5 - BONUS    nalezené 4x nenalezené 0x 0x

18.08.2012 sparrow Nalezl cache
Nalezeno také na gc.com:
16:15
Mapu jsem slepil, urcil místo uložení a už nic nebránilo tomu vydat se do podzemí. Tedy bránila tomu jenom taková malickost jak se ke vchodu dostat i s kolem (ono to moje kolo je ponekud objemejší). Nakonec se zadarilo (mnohem horší to bylo nakonec zpátky na cestu). Kolo jsem zamknul ke stromu a vydal se do podzemí. Protože jsem v mape hledal víc složitostí, než tam je, byl jsem se na komínek podívat i ze zdola. Nakonec jsem se tedy vrátil na tu správnou úroven a na konci temné chodby na me cekal poklad Ignáce Pábila. Díky za parádní celodenní zábavu!
27.10.2011 Skipers Nalezl cache
Skvělé zakončení této krásné série a provedení po místech na kterých jsem ještě nebyl.A tím konečným díky za moc pěknou bonus cache a za dobrodružné vydání podzemními chodbami!
28.08.2011 Jazzlinka Nalezl cache
Geocaching.com nález.
15:34 Vecer dlouhe chozeni v podzemi pri Romanove hre, po ranu vstup do podzemi na Vzpominku na Obrok 09, pak obchazeni Josefova pri zjistovani indicii Spionu, abychom na zaver s Berdou a leninkou.cz opet vlezli do mistniho cleniteho podzemi. Najit spravne misto na poskladane mape nebyl problem a Berda s jistotou rodileho podzemnika navedl do chodby s bonusovou krabicku. Romane, moc diky za tuhle lahudkovou cache, do nasich koncin jsme odjizdeli nadseni z proziteho.
28.08.2007 maaaca Nalezl cache
16:28; spolu s karlosem; Mapy vsechny najity, tak zbyva jen zajit pro bonus. Diky me nepresne ruce sme chvili hledali trochu jinde, ale nakonec stastne nalezeno. U kominku to budilo dojem, ze tam nekdo prebyva. Diky za celou peknou serii, kterou sme prosli pesky (ja spis propajdal[:D]) asi za 6 hodin.
Sklenene kesky nejsou uplne nejlepsi a mista ulozeni by se asi taky dala vybrat lepe, ale i tak dik
TNLN (vlastne sem tam nechal propisku)
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.004 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek