oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Opatovice elektrárna    nalezené 5x nenalezené 0x 0x

16.04.2010 ladabohac Nalezl cache
Nalezeno, když byla ještě na geocachingu. Tenkrát to byla hezká vychytávka. pěkně jsem se pobavil. Akorát jsem musel počkat, až odfárá ten autobus, abych tam nestrašil :). 
26.11.2008 Jazzlinka Nalezl cache
Geocaching.com nález.
19:55 Do techto koncin se dostavame skoro pravidelne kazdy pulrok. Posledne jsme kvuli nedostatku casu jenom smutne koukali pri prujezdu kolem na snizujici se souradnice (100m, 50m, 20m, 10m). Mozna prave proto se nam v dnesnim nevlidnem pocasi, kdy tma s padajicim snehem odehnaly posledni mudly, povedlo najit krabicku na prvni hmatnuti. Dekujeme za dumyslne ukrytou schranku, jen bychom radi upozornili na horsi stav logbooku. Diky vetsimu mnozstvi papiru je pri nacpavani do male schranky logbook neprijemne muchlan.
08.04.2008 kladina Nalezl cache

Nalezena jeste na GC.COM.

Kolem tehle schranky jsem uz nekolikrat projel, ale porad jsem si rikal, ze jeji cas prijde. Prisel!
Projizdim kolem elektrarny a koukam: na lavicce sedi clovek a ma v ruce nejakou schranku - kacer. Rychle pribrzduji, nastesti jsem na konci kolony za nejrychlejsim autem nasich silnic - za Avii http://www.geocaching.com/images/icons/icon_smile_approve.gif" border="0" alt="" align="middle" />, za mnou nikdo. Rychle zaparkuji a nez vystoupim, schranka uz je na svem miste. Mirim k autu, do ktereho se mezitim uspesny lovec premistil a zdalky ukazuju sveho eTrexe. Z kacera se vyklubal jirkaj, ktereho jeste jednou zdravim. Kratky rozhovor a uz mirime kazdy dal - ja ke schrance, on ke Smrckum.
Vlastni odlov je v pohode. Pekna schovka, moc se mi libila. Jen vice takovych micro, co maji napad.
Diky za poklad z mist, kde se pohybuju casto a jez zasobuje nase compy datovodarnou energii.

09.02.2008 bella-donna Nalezl cache

Odloveno ještě na GC. 

Další z nezapomenutelných keší. Jednoduché a zároveň rafinované...a náhodou jsme to našli hned. A ještě jsem mohla Osikovi popsat, jaká byla úžasná exkurze, když jsme tam na gymplu museli povinně naklusat.

Dnes, když svištíme kolem, málem už to místo ani nepoznávám.

05.02.2008 sparrow Nalezl cache

Nalezeno ještě na gc.com:

16:45

Odloveno pri služební ceste, suprove provedená schránka. Díky za cache.

[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.003 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek