oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro Tábor včera a dnes - Harrachova besídka    nalezené 3x nenalezené 0x 3x

26.02.2016 Vix61 napsal komentář

Dík za návštěvu keše. Že by se opencachingové ledy hnuly ?

Nasadils mi s tou poznámkou o krabičce brouka. Máš recht, zapracuju na tom. Tady je místa dost.

19.02.2016 peaters Nalezl cache
Sice keše bez krabičky nemám moc rád, ale tato série mě zaujala provedením a listingem tak nemůžu než si jí neodlovit. Cestu na Harašku jsme spojili s obědem v té nové a pak si zašli podivat na zbytky staré. Musím se přiznat že sem také netušil pro mou ostudu že stála stará Harrachovka tady. Veděl sem že byla stará a že vyhořela, ale myslel sem že byla na místě té dnešní... no člověk se pořád učí.. díky!!
Obrázky k tomuto záznamu:
peaters u staré Harrachovky
25.01.2015 mirdule22 Nalezl cache

*STF*

Keší v tomto systému jsem měl na dnešní den připraveno víc. Jelikož se k nám přidal kolega z GC Frejda, tak jsme některé nechali na jindy. Této se ale odolat nedalo, protože jsme si tuto lokalitu dneska  pěkně prochodili. Počasí jsme dle předpovědi předpokládali horší. Nakonec vcelku paráda. Jemné sněžení bez větru. Domácí příprava nebyla stoprocentní a já se domníval, že se jedná o Harachovku kterou jsem navštívil poprvé v roce 1988 při zakončení splouvání Lužnice ze Suchdola. Umístění výchozích souřadnic jsem přisuzoval umístění rozcestníku, který je potřeba navštívit kvůli jedné variantě uznání logu. Nějak mi proto nebyla jasná fotografie Milan cze. To mi došlo až na místě samém a následně i po přečtení kompletního opět zajímavého listingu. Takže jsme zaparkovali u restauračky kde jsme v minulosti i absolvovali Bo.T.L.ův event River Cacher. Odlovili tuto a následovalo putování po keších v systému GC-Vtok do Lužnice, Harachovka, Vlčí důl, Domečkovo zátiší, Lávka. Většinu těchto keší již máme odlovenou a tak jsme trpělivě putovali s Frejdou, přotože tu bylo opravdu fajn. Ještě se tudy letos projdeme. Bude to ale až jedna z našich neodlovených keší v GC nebude disable, u další je momentálně několik DNF. Samozřejmě se těšíme na další v tomto systému:Zapomenutá stezka.                                                    Putování lokalitou jsme zakončili v nové Harachovce, kde momentálně probíhaly věpřové hody. Prdelačka přišla vhod a dlouho jsem ji na žádném jídelníčku neviděl. Myslel jsem si, že budu k logům zasílat odpovědi, protože fotky mají giga kapacitu, ale s tim osekáváním nemá Mirečka problém a tak upřednostňujeme foto.            

Dík za tuto keš, díky které jsem si vyjasnil pojmy Harachovka a Harrachova besídka
Obrázky k tomuto záznamu:
Harrachovka besídka
02.01.2015 Milan_cze napsal komentář
Já děkuju za keše. Ty a Zmijovkář to tu držíte nad vodou.
29.12.2014 Vix61 napsal komentář
Ahoj, Milane, dík za návštěvu keše (i těch druhejch). Největší radost mám z poslední věty tvého logu. Přesně tohle jsem od keše chtěl.
28.12.2014 Milan_cze Nalezl cache

FTF :-D

 

Na tuhle keš jsem se těšil asi nejvíc.. Nemám jí po cestě do práce a z práce, není ani na místě kam si chodím pro oběd atd.. 

 

Dneska jsme se po návštěvě vydali i sem.. Ale táááá zimáááááá brrrrr.....

 

O "staré" harašce jsem věděl, přeci jen to torzo zaujme a pak není až tak těžké zjistit, co zde bylo.. Říkám si, že taková hospůdka by byla mnohem romantičtější než nová Harachovka, ale čas je neúprosný..

 

Outhdoor vybavení z fotografie je pro mě dnes již úsměvné, ale zajímalo by mne, jak to hřálo.. Pokud to hřálo, tak proč ne..? Tehdá určitě nikdo v zimě dobrovolně na skálu nelezl jako dnes, tak to až tak nevadilo :-)

 

Moc povedenej kousekDěkuji i za další virtku :-)

 

PS.: Přítelkyně, která bydlí kousek od staré Harašky, tak ani netušila, že tu něco bylo.. A její tatínek? Jak by smet...

Obrázky k tomuto záznamu:
Po cestě ke kešce :-)
Lávka z vrchu :-)
Splnění úkolu :-)
Tentokráte už bez ošklivého amerického výrobku :-D
Lávka v plné kráse :-)
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.016 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek