oc-Logo
Uživatel:  Heslo:  

 
hledat waypoint:

Záznam pro (NE)PUBLIKOVAT?!    nalezené 2x nenalezené 0x 3x

23.08.2021 weselka napsal komentář
Ty vole, co jako tohle je? On to tady i někdo sleduje? 8-)
Úplně náhodou jsem si vzpomněl na OpenOchcávač protože mi kdosi na jedné mojí Earthkeši zalogoval a vyfotil fyzickou krabičku, která nevím kde se tam vzala a oficiální keš to není. A ejhle opencache nedaleko a dva logy od 1.4., je vidět, že budoucnost to nemá.
Až pojedu kolem, možná se zapíšu, ale je to bez bodu tak asi ne... TTF je stále k dispozici. ;-)
17.06.2021 HANDY CZ Nalezl cache
STF
Odloveno při cestě kolem, díky za ni
16.04.2021 advokamo napsal komentář
Takže tahle experimentální keš neprošla schvalovacím procesem na GC, protože (cituji revírníka):

1) to neni uplne v souladu s pravidlem, ze listing ma byt predevsim family friendly a nema se v nem resit zadna "agenda" (politicka, nabozenska, ruzne kauzy apod...)
viz. https://www.geocaching.com/help/index.php?pg=kb.chapter&id=22&pgid=932

2) Logy by nemely slouzit jako diskusni forum, coz by tady velice pravdepodobne nastalo.

Nicméně zůstává na místě a listing má jen zde na Opencachingu.
02.04.2021 Jana1902 Nalezl cache
No tak když jinak nedáte, tak (FTF) spolu s P@T@ a Izik10.

Nejlepší akce jsou ty neplánované. Neplánovaně jsem po obědě vytočila Paťu, jestli někam nezajedeme. Domluvili jsme se na Kroměříži. Proč ne. O půl třetí sraz na známém místě a tam Paťa zmínil, že v Malenovicích je nová keš-nekeš. On ví, že se nechám hecnout třeba na FTF v Jeseníku, takže Zlín byl vlastně za rohem. Přepsala jsem Čestné prohlášení a jelo se.

Na místě adrenalin, jako by to bylo doopravdy. Po měsíci se na nás zase usmíval čistý logbook, no paráda :-D

A co říct k současné situaci? Já mám už v jednom médiu doživotní ban, takže asi nebudu dráždit hada bosou nohou mým názorem na to, že zavírat lidi doma a tvrdit jim, že před televizí nejvíc posílí imunitu je cesta. Cesta možná, ale do pekel. Co ale po roční masáži a výplachu mozků od lidí čekat? Že nás z pozice moci a síly řídí a zastrašuje banda individuí, kteří si na této situaci, která je vlastně ve skutečnosti kdo ví čím, jen mastí kapsu a honí ego, je asi každému jasné. Doufám. Dříve se to řešilo jasně. Tomu nástroji se říkalo defenestrace. To by si panečku ta banda na Hradě (či v Kramářově vile či Strakově akademii)rozmyslela, orat a vláčet českým národem.. No kdyby přece jen, tak ráda zdarma poskytnu minimálně dvoje vidle, z toho jedny osobně podržím.

A revírníci? Jsou to hráči jako my, ale bdí nad nimi Groundspeak a tak nebudou chcát proti větru. Proč ale nemůžou být po 21. březnu eventy v lese (CITA) nebo ve 2 ráno na náměstí nemůžou lidi koukat na změnu času, když se v Praze vesele demonstruje a Náplavka je plná a v Kauflandu si lidi lezou po zádech, to už moc nechápu.

Snad tato pakárna brzy skončí. Každopádně advokamo díky za dobrodrůžo a dubnové FTF :-D
02.04.2021 P@T@ Nalezl cache
Ráno mě probudil nezvyklý rachot zvenčí a chvilku mi trvalo než jsem si uvědomil, že to je zvuk klepáčů. No jo, dnes je vlastně Velký pátek... a to by se mohly otevírat poklady ! A tak jsem ještě v posteli zadal strýcovi kombinaci "geocaching otevírání pokladů" a dostal se až sem...

Čtu si listing této keše nekeše a v duchu přikyvuju, ale taky kroutím hlavou. Na celosvětovou hysterii způsobenou virem mám svůj názor. A jako by toho nesmyslného omezování bylo málo, ještě se k tomu přidali revírníci se svým prohlášením o pozastavení publikací. Manýrismus neustálých příkazů a nařízení mocných vůči nemocným holt nezná mezí...

Ať mi někdo z těch co to vymysleli vysvětlí, v čem se liší nová keš od existující ? Argumentace, že (FTF) vytáhne do terénu skupinku lidí na stejné místo nemůže obstát. Sám na FTF jezdím už roky a žádné větší shromažďování nepozoruju. Vyjímkou jsou předem avizované publikace u příležitostí různých eventů. Nás podobně postižených je ale stejně jen hrstka. A když už je zde obava z toho aby se nikdo s nikým nesetkal, tak přece není nic jednoduššího, než publikace nových keší načasovat na různých místech ve stejný okamžik. Nikdo nemůže být přece jedním zadkem na několika místech současně...
Tolik co se týká problemtiky (ne)publikace. Za mě tedy rozhodně publikovat !!!

Dnes to vypadalo, že budu hnípat doma, ale pak se ozvala Jana, jestli nechci někam na keše. Slovo dalo slovo a než jsme se nadáli, octli jsme se v Malenovicích u této novinky. Zkrátka nám to nedalo a zajeli jsme omrknout, jak je to s touhle aprílovou keší nekeší v reálu.

Bezproblémové hledání a čistý logbook v této době obzvlášť potěšil. Díky Advokamo za příjemné zpestření dnešního dne touto keškou, které přeju ať dlouho vydrží a dělá radost ještě spoustě spokojených nálezců.

A doufám, že se dočká publikace i na geocaching.com
[Zpět na Cache]
Výpočet stránky: 0.006 sec
Generování stránky: 0.001 sec
Ochrana osobních dat | Impresum
Kontakt | Mapa stránek